Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brak seksu w związku
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-02-05, 16:17   #2
Khaki68
Raczkowanie
 
Avatar Khaki68
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 282
Dot.: Brak seksu w związku

Cytat:
Napisane przez Berbec175 Pokaż wiadomość
Powiedzcie jakie są wasze odczucia na ten temat. Mianowicie jestem kobieta, która lubi się kochać. Jak poznałam się z partnerem mogliśmy robić to cały czas. Teraz rzadko kiedy nam się udaje, on pracuje w tygodniu a jak widzimy się w weekend to twierdzi ze jest zmęczony i udaje sie to zrobić w jeden dzien w trzy minuty.Nie potrafi wykonać gry wstępnej, tzn jemu staje i od razu jest gotowy a na mnie nie zwraca uwagi. Gdy mu o tym mówię twierdzi ze on nie wie jak ma to robic. Jak zwracam uwagę ze jestem nie zaspokojona to mówi ze to moja wina bo się czepiam i się mu odechciewa. Nie mam pojęcia co mam zrobić, co myśleć. Jeśli chodzi o mnie to jestem atrakcyjna, mam proporcjonalna figurę i niczego mi nie brakuje. Nawet gdy zakładam jakiś seksowny komplet bielizny to nie zwraca na niego uwagi tylko skupia się żeby włożyć i skończyć ...
Wymień faceta ?
A tak serio, zapytaj o co chodzi. Może np. problem z higieną? Może rzeczywiście jest zmęczony, albo już mu się nie podobasz. Nie bierz tego do siebie, bo znajdziesz niejednego który oceni Twoje walory.
Głowa do góry!
Khaki68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując