Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-16, 15:13   #3278
pati3112
Raczkowanie
 
Avatar pati3112
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 163
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mamadwojki86 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny jestem juz po operacji. Dzis mija 3 doba a w sumie od wczoraj nie musze brac przeciwbolowych co mnie bardzo dziwi, bo nastawilam sie na duzy bol. Po waszych radach i moich konsultacjach z doktorem mam pod miesien 260 implanty okragle. To ze bede miala pod miesien dowiedzialam sie przed sama operacja tzn moj doktor powiedzial ze zadecyduje w trakcie, ale ze bierze ta mozliwosc pod uwage, ze duzo myslal itd (bo ja pare razy bylam na konsultacjach i trulam o tym). Nie powiem oblecial mnie strach, bo nastawialam sie na ta metode pod gruczol czyli mniej bolesna. Ale jest juz po i dzis bylam na pierwszej kontroli i zdjeciu drenow. Moja operacja to byl lifting plus implanty i trwala prawie 4 godziny. Ale jestem juz w domu i mam nowe cycki yuuupi!!! Aha i ciecie mialam tylko w okolicy brodawki (przez to ze ten lifting) i wiecej ciec nie bylo czyli blizn nie bedzie

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Mija 4 doba - poprawiam
GRATULACJE! Cieszę się bardzo, że masz pod mięsień! Jupi też mieszkam koło Kolonii w Mönchengladbach szybkiego powrotu do sprawności
__________________
565 cc sebinn profil wysoki L.P
pati3112 jest offline Zgłoś do moderatora