Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-18, 16:17   #3339
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Dzięki [emoji8]

Niestety Punkt 3 wydaje mi się że będzie nieosiągalny dla nas. Daga musiała by ważyć 7040 czyli brakuje jej 1390g. Zostało jej półtorej miesiąca Do skończenia pół roku. Więc raczej na pewno nie podwoi wagi..

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Jeśli nie jest to spowodowane żadną chorobą to dajmy dzieciom rosnąć w swoim tempie A nie według tabelek [emoji16]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Meamia Pokaż wiadomość
Sıva przykro mi... Trzymam kciuki za kolejny cykl.
A u Ciebie jak Gryzia? W jakim jesteś momencie cyklu?
Nie będę cytować, ale dzięki za wszystkie gratulacje. Faktycznie, szczególnie na tym wątku jest sporo chlopców. Ale to nasze pierwsze dziecko więc cieszylibyśmy się tak samo z każdej płci Już powoli przyzwyczajam się że to chłopiec. Czuję już ruchy. [emoji7]. Kurczę, a dopiero robilam test. Imię jedno mamy wybrane, ale jeszcze może nam się zmienić. Na pewno nie będzie polskie, bo na codzień mieszkamy w Holandii, zresztą gryzłoby się z nazwiskiem Tżta. Na pewno będzie to coś krótkiego i prostego,żeby łatwo wymawiało się tu i w naszych ojczystych krajach

Generalnie jestem zmęczona[emoji17], pracuje nadal 8-9 godzin dziennie, staram się nie przemęczać, ale po pracy mamy jeszcze sporo biegania, bo w końcu udało nam się kupić dom, jeszcze ciągle trwają formalności kredytowe. Czeka nas jeszcze przeprowadzka i remont w tym roku. A ja tak bym chciała pojechać do Polski na miesiąc... Od stycznia nie widziałam rodziców i siostry z dzieciakami [emoji17]Mam nadzieję, że w grudniu uda nam się wyrwać.
Kurczę jeszcze hemoglobina wyszła mi niska, muszę jeść więcej zielonych warzyw. Za 3 tygodnie znów pobranie krwi.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
Fajnie jest czuć ruchy[emoji64] tu na wątku prawie wszystkie miałyśmy niską hemoglobinę, zresztą normy dla ciężarnych też są inne więc ja bym się tym nie martwiła,.będziesz musiała brać żelazo
I gratuluje zakupu domu [emoji322]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez majeczka0123 Pokaż wiadomość
Witam.



Kamila super ze wszystko w porządku, tak jak mowisz Daga bedzie drobnym dzieckiem najwyraźniej



Siva przykro mi



Meamia gratulacje domu!



Co do włosów mi jeszcze więcej nie lecą, pewnie wszystko przede mna, a w ciąży mi sie mniej kręciły i były takie nijakie, jak zaczełam świadomą pielegnacje to ładniejsze były, a teraz zdarza sie ze włosy myje raz w tygodniu bo nie mam kiedy albo mi sie wody nie chce grzac, a jak woda jest w grzejnikach wieczorem to ja padam i tylko sie umyje [emoji85]



My wczoraj bylismy na badaniu słuchu bo nie wychodziło w szpitalu po porodzie. Wszystko jest ok jak jej drugim urządzeniem badalu i puścili głosniejsze dźwieki to az sie przestraszyla i zaczeła płakac na chwile.

I kupiłam małej spiworek do lozeczka zimowy bo juz marznie w nocy. Aaaa i bylam nawet pół godziny w ciuchu[emoji23]
Też.musze kupić śpiworek bo mała śpi w rożku i w nocy się rozkopuje [emoji16]
Tylko nie wiem czy do przewinięcia nie jest ciężko wyciągać dzieciaka że śpiworka [emoji848]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora