Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tabletki i preparaty wspomagające odchudzanie, suplementy diety- wątek zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-03, 09:40   #16
blo
Raczkowanie
 
Avatar blo
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 274
Re: środki odchudzające

Rothy, intrernet to kopalnia wiedzy, wiec Ci powiem że to jeden z najskuteczniejszych srodków jakie znam, jednakze tylko w połaczeniu z wysiłkiem duzym daje efekty, jednakże rowniez powiec Ci że robi straszne spustoszenie w organiźmie i niby nie uzależnia, jednakże efedryna zawarta w ECA jest pochodna amfetaminy wiec robi straszne spustoszenie w mózgu ,ponadto uzaleznia nie tyle psychicznie co fizycznie ja sobiscie aby odstawic ten specyfik musiałam siegnąc po kolejny niedozwolony suplement ale bylo watro, bo udało mi sie wstac pewnego dnia z łozka nie szukajac nerwowo kolejnej kapsułki.

Nie bede tu wklejała artykułu (bo bym czuła sie jak złodziejka;-))podam Ci linka do artykułu człowieka który sie napracował aby to opisac ,wiec przeczytaj http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpag...ic_id=123288&x


Podstawa to wiedziec;-)
Wyboru każdy musi dokonac sam, ja jestem z tych upartych co musza wszystkiego spróbowac, ale drugi raz bym po to nie siegneła, poza tym nie znane sa jeszcze skutki tak zwane długofalowe, U mnie minął rok a ciagle jestem jaks zakrecona ,czesto nie kojarze, nie wiem czy to z przepracowania czy z braku tych szarych komórek które mi wpie...szyła ta efka;-)
Pozdrawiam
blo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując