Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolory dla brunetki:-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-02-25, 05:32   #1
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440

Kolory dla brunetki:-)


Robiłam sobie kiedys analize kolorystyczną i wyszły mi jakieś tam pasujące kolory... Na szczęście te co lubie więc nie musialam robić rewolucji w szafie Ale teraz bardzo mi sie podoba kolor burgunda i wiśniowo-śliwkowy. Na razie mam jedną bluzeczke i zastanawiam sie czy ja w tym kolorze wyglądam dobrze... Przyjciółka nie może obiektywnie ocenić bo ona pół szafy ma w takich koloroch bo je strasznie lubi i nawet jakbym była ruda to by powiedziała że wyglądam w nich dobrrze Dlatego pytam Ciebie Aga... Na oczch wszelkie burgundy i fiolety stosuje juz dawno bo dobrze wygląda... ale na ubraniu?
I jeszcze beż - nie mam zamiru dużo tego beżu kupować ale mam taką spódniczke co mi sie bardzo podoba w tym kolorze... ona jest ciemno beżowa i myslałam o bluzeczkach ecru do niej... Buty juz kupiłam... Czy to aby nie będzie mdłe?
W szfie mam i dobrze wyglądam w granatach, szarościach i czerwieni... No oczywiście czarne też ale raczej z dodatkami bo nie chce jak do trumny wyglądać... Aga co myslisz o tym beżu i burgundzie?
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując