Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-23, 19:38   #230
Yato2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 53
Dot.: Mam 25 lat i nigdy nikt się mną nie interesował

Cytat:
Mam wrażenie, że jesteś zbyt ostrożna, by tego doświadczyć. Taka więź objawia się np tęsknotą, czyli gorszym samopoczuciem, gdy nie masz z tą osobą kontaktu. Stajesz się wtedy trochę niewolnikiem swoich uczuć, a ty się tego właśnie boisz, prawda?
Możliwe, że tak. Przypomniała mi się rozmowa z tą wspomnianą starszą (obecnie byłą) przyjaciółką, jak miałam 15 lat.
- jak się kiedyś zakochasz...
- Nie chcę! To niewolnictwo. Jakbym miała wybrać, od czego się uzależnię, to już wolę od narkotyków. Tutaj przynajmniej jest jasna lista, co się może mi przez to stać.
Zakochania bardzo łatwo nadużyć, to jest silny stan wywoływany substancjami w mózgu (też jakieś wewnętrzne opio, jeśli się nie mylę). W sensie, obiektowi uczuć bardzo łatwo dokonać nadużyć.
Pomijając wracający motyw, że jedyne zakochanie z mojej strony, jakie umiem sobie wyobrazić, to takie że druga strona nie chce.

Cytat:
Czyli wyglądasz po prostu poprawnie. To za mało, by zachęcić kogoś do kontaktu, jeśli mową ciała dajesz sygnały, że nie jesteś kontaktem zainteresowana. Musiałabyś wyglądać jak modelka, żeby ktoś chciał podjąć się takiego wyzwania.
Jakaś owalna twarz zamiast prostokątnej, wyeksponować części strategiczne, jakieś 55 kg, wyskubane brwi, farba na włosach, regularnie kosmetyczna, biżuteria, perfumy tego typu klimaty?
Nie, że chcę xDTak się upewniam czy łapię.

Edytowane przez Yato2
Czas edycji: 2021-04-23 o 19:40
Yato2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując