Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy jecie zdrowo?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-04-17, 10:14   #49
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Czy jecie zdrowo?

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8298653 6]Ty sie mozesz smiac i wierzyc, ze ci nie szkodzi, bo nie masz biegunki. Jest tez cos takiego jak skutki dlugoterminowe. Nie moja wina, ze ludzie przyjmuja do wiadomosci, ze Ziemia jest okragla, ale badania potwierdzajace zaleznosc miedzy osteoporoza (a nawet cukrzyca, ale nie tak ewidentne) a spozyciem mleka odrzucaja. Ale to zawsze tak bylo, my nie lubimy ograniczen w pozywieniu.
Naprawde zanim to wysmiejecie dowiedzcie sie czegos w temacie. Kazdy z nas ma nietolerancje kazeiny, tak samo jak kazdy z nas ma nietolerancje celulozy - nie jestesmy w stanieo dzywiac sie galazkami tak samo jak mlekiem.


Timon i Pumba, owoce sie szybciej trawia, stad takif spozycie kalorii.[/QUOTE]

Ty nie jesz, ja jeść będę Poczekam na badania za 10 lat. Znając życie wykażą coś jeszcze innego, bo z tym jak w kalejdoskopie.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
No dobrze,my nie mamy biegunki i nabiał jeść będziemy.

Tak jak ktoś tu już napisał: nie ma rzeczy zdrowych,sa tylko nieprzebadane.

Jeszcze kilka lat temu był boom,ze tylko olej kokosowy,bo to zdrowy tłuszcz. A teraz się okazuje,ze jednak nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo okazuje się że jednymi z najzdrowszych są jednak pogardzane w pewnym momencie słonecznik i rzepak kokos ma chyba jakieś nie do końca korzystne proporcje kwasów omega, dobrze pamiętam?

Ja po prostu zostaję przy zdrowej równowadze. Mam ochotę na niezdrowe? To od czasu do czasu jem. Smażony kotlet w panierce? Raz w tygodniu mnie nie zabije. Ziemniaki na talerzu w normalnej ilości a nie nafutrowane - tak samo.

Co do owoców. Od około miesiąca staram się codziennie w pracy zjeść np. 2 gruszki, 2 pomarańcze, itp. No bez pilnowania, mogłabym owoców o tej porze roku nie zauważać. Za to kanapka bez ogórka, pomidorka - taaaaka biedna Warzywko musi być.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora