Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-10, 08:34   #2798
bronhilda
Rozeznanie
 
Avatar bronhilda
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 920
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Christmasoholiczka Pokaż wiadomość
A powiem Ci, że jestem chętna! i w ogóle jakby dziewczyny z Krakowa i okolic miały ochotę na świąteczne spotkanie to byłabym wniebowzięta!
Piękne robiłaś te prezenciki, zainspirowałaś mnie!

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------



Świetny przepis na tę piernikową sałatkę!
Zapisuję!

Ja też byłam wczoraj z mężem w galerii i chwilkę pobuszowałam po Homli, Home&You, H&M Home i Auchan. Kupiłam małe świąteczne pierdółki, ale tak jak Wy muszę się wybrać jeszcze raz sama, na spokojnie.
Zdziwiłam się, że w Auchan takie zatrzęsienie kalendarzy adwentowych. Chciałam kupić swojemu chłopu coś jadalnego, ale nieoczywistego, ale na żaden się jeszcze nie zdecydowałam. Dawajcie znać które spożywcze polecacie.

NAJWYŻSZY CZAS NA POSTAWIENIE CIASTA NA PIERNIK STAROPOLSKI.
Ja się dzisiaj za niego zabieram.
smakowite lupy,kubaski przecudne...ja moze za dwa tygodnie do hm sie przejade ,moze zielone pluszowe poduszki kupie do sypialni beda albo na kanape,co prawda planuje udekorowac dom na swieta w bieli ,ale zielone poduszki chyba nie zaszkodza,podobaja mi sie..............nigdy nie robilam piernika staropolskiego ,nie potrafie ,planuje upiec na swieta ciasteczka korzenne i tort szwardzwaldzki ,mam nadzieje ze tort mi sie uda nie jestem dobra w gotowaniu i pieczeniu ,musze poszukac jakis prosty,bardzo prosty przepis
bronhilda jest offline Zgłoś do moderatora