Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-09-23, 11:47   #2339
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część V

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88915653]Buty super Adidasy też fajne, tylko raczej do innej stylówki, tak jest zbyt sportowo. Ten czarny sweter bym widziała do jakiegoś sztywniejszego dołu, stylowka ze spódnica też wygląda zbyt naturalowo. Ogólnie ta spódnica jest mocno na nie. Co do pozostałych swetrów zgadzam się, że też są na nie. Koszulka karo może być. Kombinezon lepiej czarny, biały jakos nie - chyba dlatego, że na białym widać szwy w talii itp. i różne marszczenia., a na czarnym nie (przynajmniej na zdjęciu). Nie jestem do końca przekonana, ale chyba może być.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Zgadzam się całkowicie. Najbardziej podoba mi się zestaw workery, podwinięte spodnie i brązowa bluzka.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość

Chcę celować teraz w wysokie buty, żeby jeszcze pochodzić z podwiniętymi nogawkami. Niby łatwo się przegrzewam, ale ja nie team gołe kostki zimą.
Gołe kostki są już passe, z czego się ogromnie cieszę. Niech żyją długie skarpety
chimay jest offline Zgłoś do moderatora