Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak odmówić noclegu rodzinie z Niemiec?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-13, 19:48   #52
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Jak odmówić noclegu rodzinie z Niemiec?

Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Luba warunki w Polsce są trochę inne niż w Niemczech.Płace są w zupełnie innej relacji do kosztów utrzymania.
U nas nawet jeśli ma się własny dom to ledwo się da radę go utrzymać bo ceny mediów są z kosmosu.Tak samo żywność jest bardzo droga.
Już nie przesadzajmy. Chyba nikt kogo nie stac na utrzymanie domu nie stawia go, prawda?
Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Przy zarobkach młodego małżeństwa na dorobku utrzymywanie czterech osób-gości/chrzestna ,jej mąż i jeszcze kuzynostwo?/ przez 2-3 tygodnie to albo kredyt wziąć trzeba albo potem jak już wcześniej napisałam odmawiać sobie wszystkiego przez jakiś czas.
A kto powiedzial, że oni nie beda robic zakupów albo nie zostawią euro za pobyt?
Cytat:
Napisane przez grubella Pokaż wiadomość
Więc ja popieram autorkę aby tego noclegu odmówiła.
Bo tu nie chodzi aby zyskała tylko aby nie straciła finansowo.
Nie ma się co poświęcać dla osoby ,która nie sprawdziła się jako matka chrzestna bo dziecka nie odwiedzała, nie pisała, prawie się nie znają.
Chce przyjechać do Polski dla przyjemności to niech sobie za przyjemność sama zapłaci a nie wykorzystuje chrześnicę.
Widzisz, że sama jej rodzona siostra odmówiła noclegu więc albo chrzestna ma wysokie wymagania/zapotrzebowania żywieniowe albo charakter nie do zniesienia prze dłuższy czas.

Autorko nie daj się. Nich ją i jej rodzinę goszczą rodzone siostry a nie ty.
A ja myśle, że i autorka i jej rodzina to krew z krwi... a do tego dorosła osoba nie potrafi ustawić rodziny tak aby nie rozporządzała się w jej domu.
I tez mam rodzinę z którą nie utrzymuję żadnych kontaktów a jednocześnie nikomu z nich nie przyszloby do głowy aby wpraszać się chociażby na weekend.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2013-05-13 o 19:49
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując