Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Współlokatorka-odkurzacz lodówkowy!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-04, 22:41   #1
Margotka_
Zadomowienie
 
Avatar Margotka_
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 1 139

Współlokatorka-odkurzacz lodówkowy!!


Hej Wizażanki

Nie wiem czy już taki wątek gdzieś istnieje, aczkolwiek szukałam .. eh poradźcie, dwa miesiace temu wprowadziłam się do mojego TŻ, który już mieszkał ze swoim przyjacielem i Jego Dziewczyną (OK, od początku, mieszkamy w Kopenhadze, On - hindus, Jego przyjaciel też, a Dziewczyna przyjaciela Dunka) więc, jako iż smakoszem międzynatrodowej kuchni jestem, nie gardzę hinduskimi przysmakami, ale swoje jednak kultywuje i preferuję, więc też gotuję .... oczywiście gotuję dla siebie i TŻ, czasami coś podrzucam współlokatorą jak chcą spróbować, przed świętami ROdzice zaopatrzyli mnie w pierożki, barszczyk, świąteczną kapustkę, polskie jajeczka, itp ... cóż ... KLUSKA (bo tak nazywam dziewczynę współlokatora) to istny odkurzacz lodówkowy .... zjada wszystko co popadnie, co napotka na swoich serdelkowych rączkach ... a co gorsza zjada wszystko co MOJE!!!!!!! ehhh moje cenne polskie jedzonko, które na prawde ciężko dorwać w Danii, do tego brudas z Niej nieziemski ... i nic nie dociera, próbowalam rozmawiać, przemawiać do rozsądku ... mam dość sprzątania po Niej, mój TŻ wrzeszczy na mnie, ale w smrodzie żyć nie bede i wąchać cuchnące śmieci uzbierane od miesiąca ... Dziewczyna o siebie nie dba nic a nic ...
TŻ mówi, ze to choroba, radziłam się Mamy - mówi to samo, jak sobie można z taką osobą poradzić? Kluseczka wygląda, tak jak ksywka na to wskazuje, potrafi zjeść 3 śniadania, 2 obiady i kolacje o 23!!!!
Dodam, ze nie działają naklejki na jedzeniu, że moje, nie działają słowa, żeby nie ruszać ... wpadam w obsesje liczenia ile mam jajek i ile plasterków sera, chleba, czy ilość parówek!!...

Co radzicie???
__________________
Where the beauty of nature meets excellence in craft, only perfect things result.Like diamonds.Like us...
27.03.2009
1+1=3 29.02.2016
Margotka_ jest offline Zgłoś do moderatora