Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-13, 22:08   #656
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Zrob printscreen zdjecia i wtedy da sie to zalaczyc. Ja tez mam oroblem ze zdjeciami

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Wszystko przyjdzie z czasem, nauczysz sie[emoji11] gratulacje

Sent from my E5823 using Tapatalk
Screen też nie idzie :/
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
No i chyba dziś nie dostanę niczego na wywołanie, czekają na naturalną akcję... Jak dziś nic nie będzie, to w weekend nie mam chyba co liczyć na inicjatywę lekarzy? [emoji45]

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Ale czemu tyle czekają?
W weekend myślę, że nic nie zaczną robić.. Domyślam się jak bardzo już masz dość. Naprawdę, domyślam się. Ale pociesze Cię, podczas skurczów narzekałam, że ja nie chce, że ja już wolę być w ciąży do końca świata. Chociaż to chyba w sumie nie było pocieszenie [emoji23]

U nas pomalutku do przodu, lepiej lub gorzej Mam cichą nadzieję, że w niedzielę nas wypuszczą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Moi rodzice dziś byli, mama opowiadała, że w czwartek rano (zanim zadzwoniłam, że się zaczęło) ktoś ją w pracy spytał o mnie. I powiedziała, że wczoraj taka zmęczona byłam. I usłyszała, że w takim razie dziś (czwartek) urodzę i go szczerze wyśmiała, że nic się nie dzieje. No i chwilę później zadzwoniłam, że się zaczęło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora