Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-29, 13:00   #1781
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: odchudzić się przed 40 ;) po 40 też ;)

Uderz w stół.... no to się odzywam
Ja wróciłam od mamy, wczoraj popołudniu pojechaliśmy a dziś rano wracaliśmy.Ledwo dojechaliśmy z tak wypełnionym bagażnikiem słoikami Moja mama uwielbia robić i rozdawać przetwory wiec przytargałam skandaliczną ilość:soków , sosów pomidorowych, sosów słodko kwaśnych, dżemów, czekodżemów, cukinii w zalewie a'la ananas, brzoskwiń,buraczków itp.Dla mnie przetwory zrobione na erytrolu więc fit.Do tego chleba dla mnie i osobno dla małżona bo lubimy każdy inny, sałatkę jarzynową i wege gołąbki... No i działkowe warzywa . a także malinki, borówki i grzyby Przy pakowaniu jak doszliśmy do połowy to chcieliśmy zostawić resztę ale mama focha strzeliła więc dopakowaliśmy wszystko.
Z drugiej strony biorąc pod uwagę sytuację z teściową nie wiadomo kiedy uda nam się przyjechać razem znowu więc braliśmy takie ilości-typowe słoiki z nas
Wczoraj zjadłam po przyjeździe placki ziemniaczane w liczbie sztuk 2 ale poza tym sporo tarty szpinakowej i popiłam na trawienie butlą wina Tak że nie czuję potrzeby stawania na wagę

A dziś @ więc czuję się pełna jak bania.Rano domowy wege hod dog, a niedawno 5 malutkich wege gołąbków w sosie pomidorowym .(łącznie 300gram ważyły)Na kolację zjem trochę sałatki domowej.Mało zdrowo (prócz gołąbków bo w nich akurat same dobroci) ale trudno, dziś odpuszczam fit gotowanie jak mam dary od mamy.
Miłego popołudnia
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2019-09-29 o 13:05
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując