Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-26, 19:22   #969
Kyiia
Zakorzenienie
 
Avatar Kyiia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 869
Dot.: Cycki cyckami, ale kolejne śluby są jeszcze przed nami ! :D PM2013, cz. 56 !

Cytat:
Napisane przez Dzindzej Pokaż wiadomość
Może to trochę głupie pytanie, ale trochę mnie nurtuje. Czy na weselu same podchodzicie do stolików gości, żeby z nimi porozmawiać? Czy raczej młodzi siedzą za swoim stołem? Jak myślicie to samo z siebie tak wszystko wychodzi? Jako weselny gość nigdy nie zwróciłam na to uwagi, nie widziałam co robią młodzi, oczywiście prócz pierwszego tańca, podziękowań dla rodziców oraz oczepin.
Hmmm... my nie mieliśmy czasu żeby ze sobą zamienić dwa zdania a co dopiero usiąść z gośćmi przy stole. Generalnie cała impreza na parkiecie. A co usiedliśmy przy naszym stole to zaraz była kolejka winszujących i wyciągających na parkiet... i wtedy w cudowny sposób znikały talerze i tyle było z jedzenia
__________________
Jednego odesłano - i następnie stracono - za nieudaną próbę zabójstwa wyższego rangą studenta, drugi został zabity na arenie w czasie ćwiczeń, a trzeci umarł z przyczyn naturalnych - sztylet w sercu naturalnie powoduje śmierć.

Kyiia jest offline Zgłoś do moderatora