Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co robicie na obiad? część XX.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-28, 11:54   #2411
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Co robicie na obiad? część XX.

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
Brzmi super, nie znałam ziarenek tonka, musiałam poszukać co to


Zapisałam sobie Puzyńską w schowku na biblionetce, żeby nie zapomnieć. Lista jest długa, ale sukcesywnie się przez nią przedzieram Teraz akurat trafiłam na niewypał i zastanawiam się, czy porzucić, czy dawać jeszcze szansę.
Jajo z mizerią też dobrze pasuje, ale jednak szparagi rządzą
Mam wrażenie, że mało osób gotuje zupy z lanymi kluskami.
Makaron wygląda bosko



Super pomysł.


Podziwiam Twoją kreatywność w gotowaniu

U nas barszcz czerwony (oczywiście na moim zakwasie z dużą ilością majeranku) z uszkami.
Kluski lane to Zamora mojego dzieciństwa . Mama na śniadanie robiła mleko z lanymi kluskami... ble, na zawsze zostanie mi w pamięci


Cytat:
Napisane przez Pelagia_W Pokaż wiadomość
Piękna


Ja jak patrzę na moją listę książek do przeczytania to mam regularnego doła. Ale to dlatego, że miałam kilkuletni zastój czytelniczy przez studia. Wstyd mi jak diabli, ale rozmawiałam o tym ostatnio z moim szefem, który też jest z wykształcenia polonistą i mówi, że to normalne i miał dokładnie tak samo. Trochę mi z tym lżej
Gadałam wczoraj z TŻ-tem, że chcę w przyszłym tygodniu jajo z mizerią to też zagłosował na szparagi, więc będzie to i to
A lane kluski bardzo kojarzą mi się z mamą - robiła najlepsze, podobnie jak najlepszy rosół

Wczoraj jadłam krem z soczewicy i pomidorów doprawiony goździkami, cynamonem i kuminem i z pestkami dyni. TŻ wrócił późno i znowu stołował się na stacji benzynowej, więc resztę gulaszu z serc zje dziś, a ja przy okazji zakupów w Lidlu kupię sobie jakiegoś gotowca. Po ostatnich rozmowach mam mega ochotę na rybkę z brokułami Lisnera, ale nie wiem czy w Lidlu będzie ale paluszki rybne też wchodzą w grę
Zupka super

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
A propos tuńczyka. Zrobilam wczoraj sałatkę. Kasza bulgur, szczypiorek, papryka, kukurydza, i ogórki korniszony, plus oczywiście tuńczyk. Odprawiłam lekko majonezem, ale dobre to było

Dziś tak jak zapowiedziałam lasagne Załącznik 7749623

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super lasagne!

U mnie przedwczoraj była sałatka z paluszkami krabowym, ryzem, ogórkiem, awokado, korniszonami, kaparami, jajkami, szalotka, koperkiem i pietruszka. Sos z majonezu,jogurtu, chrzanu i musztardy.

A wczoraj była pizza. Nie mam fotek ale wyszła smaczna bo znalazłam dobry sos do pizzy.

Dzis chciałam naleśniki ze szpinakiem ale zobaczymy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg D57E0A36-724C-4786-837A-96E4DB38820D.jpg (150,6 KB, 37 załadowań)
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora