Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tym razem ja proszę o pomoc-sugestie w makijażu wyjściowym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-25, 19:56   #66
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Tym razem ja proszę o pomoc-sugestie w makijażu wyjściowym

Ja osobiście wolę Cię w mocniejszych ustach, dlatego proponowałabym klasyczny Na MM miałaś kiedyś taką stylizacię: delikatne oczy, czerwone usta i włosy w fale (nie potrafię znaleźć tych zdjięć )- właśnie tak bym Cię widziała. Ale, że z doświadczenia wiem, że na takich imprezach lepiej postawić na oczy Jak dziewczyny uważam, że pięknie Ci w czerwonych cieniach, więc wklejam poniżej Twoje makijaże, z takowymi cieniami, które moim zdaniem byłyby odpowiednie (zdj. 1,2,3).

A jeśli kiecka będzie jednak turkusowa, to tylko proponuję zmienić czerwień cieni na turkus lub zrobić zwykły mocniejszy przydymiony (zdj. 4) Ten z brokatowym eyelinerem też byłby niezły (zdj.5)

Co do fryzury to ja byłabym za falami, ewentualnie jakiś lekki kok.

Biżuteria - Ja założyłabym perły, lub choćby kolczyki z perłami jeśli zdecydujesz się na kok (kocham perły )

Buty - wygodne w temacie wesel i butów nic innego jak wygoda się nie liczy. Chyba, że wyznajesz zasadę mówiącą: "Póki ciotki trzeźwe trzeba się prezentować", czyli, że masz zamiar przebrać się po deserze W każdym rqzie moim skromnym zdaniem nie złote Ja ubrałabym czarne, mogą być z jakimś brokatem, ale jak dla mnie na złoto to już zakolorowo.

Zresztą Ty zawsze we wszystkim wyglądasz tak:

Mam nadzieję, że się na coś przydałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czPodw1.jpg (98,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mocnyOczy.jpg (91,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg red4.jpg (94,8 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cPodw4.jpg (75,3 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (74,6 KB, 77 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując