Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Tym razem ja proszę o pomoc-sugestie w makijażu wyjściowym
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-26, 08:48   #68
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Tym razem ja proszę o pomoc-sugestie w makijażu wyjściowym

przede wszystkim dziękuję Wam z całego serca za wypowiedzi i chęć pomocy
yasminku, chyba falbany halkowej wystającej nie będzie kupiłam materiał na halkę ale w kolorze bieli, tylko taki był w sklepie (schodziłam pół miasta). Halka będzie, ale niewidoczna.
Dziś muszę kupić koniecznie buty i chyba będą czarne

Pomadziu, a masz jakieś foty z wesela? Strasznie jestem ciekawa jak to wyglądało, bo brzmi intrygująco.
Co do fryzury,zupełnie nie mam pomysłu. Chciałabym coś prostego, niewymyślnego i niekłopotliwego pustka w głowie
Obcasy-widziałam (niestety nie moja numeracja) wiele takich pośrednich, już nie kaczucha ale jeszcze nie szpila. Z dnia na dzień zmniejszam wymagania odnośnie obuwia byłam dwa tygodnie temu w Ptaku i byłwielki wybór, ale naiwnie pomyślałam że obok mnie jest to samo-jest ale wybór numeracji drastycznie mały
Myślę o szalu z tego materiału ale czy nie będzie zbyt turkusowo?Dół, góra, kolczyki i turkus w makijażu? Mogę pożyczyć czarny ale to też nie za bardzo, bo gorset jest czarny i się zleje.
Boże, na swój ślub nie miałam takich problemów, wszystko dopracowane i dopasowane kilka miesięcy wcześniej.

Pogoda, na pewno będą wygodne, ale i tak wezmę coś jeszcze wygodniejszego zwykle szaleję na parkiecie cały czas a nogi muszą być w dobrym stanie bo czekają mnie też poprawiny
Makijaż...chyba zrobię dymek (tylko z czerni czy głębokiego ciemnego brązu) i wykończę lekko jego granice w załamaniu turkusem zielonkawym (prasowany IB lub INGLOT VERTIGO). Chyba brokat daruję sobie bo jest z błękitem, czyli już chłodna tonacja,z resztą chcę zagęścić rzęsy sztucznymi i brokat to już za ciężko.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2006-08-26 o 10:52
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując