Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2019 cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-10-15, 09:13   #3862
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy sierpniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Po 23? Masz cierpliwosc[emoji52]

Zastanaeiam sie nad zmiana mleka. Dzis wypil juz 1200 a pewnie bedzie jeszcze karmienie albo dwa!! Polowa to moje Polowa mm, jestesmy na hipp

Sent from my E5823 using Tapatalk
Nam pasuje ta godzina Maz wraca z pracy przewaznie po 22, wiec bierze jeszcze prysznic itd. Ja przez ten czas szykuje mleko i zaczynam karmic malego kolo 23.

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
W uk bebilonu chyba nie ma
No mojemu leci 6ty tydzien to by pasowalo

Niech je ile chce ale na boga co godzine to ciezko do sklepu jechac z nim bez brania butelek, wody mleka itp

Sent from my E5823 using Tapatalk
Bebilon w UK nazywa sie Aptamil. Jak dla mnie, najlepsze mleko. Corka pila i zero problemow, malemu tez Aptamil dawalam, zanim wyszlo, ze ma alergie na mleko. Cow & Gate to tanszy odpowiednik z troche gorszym skladem.

Moj teraz sie ustabilizowal i oprocz porankow kiedy je kolo 9 a nastepnie kolo 11, je co 4 godziny z zegarkiem w reku, wiec spokojnie moge wyjsc na zakupy, bez calego sprzetu. Ale jeszcze niedawno, nawet na dluzszy spacer czy zakupy, bralam wszystko lacznie ze sprzetem do studzenia mleka. Przy normalnym mm bylo o tyle latwiej, ze mozna naszykowac w domu i dziecko moze je wypic w przeciagu 2 godzin a mleko dla akergikow, moze stac tylko godzine, po przygotowaniu.

Dzisiaj przychodzi hv wazyc malego i sprawdzic bioderka a pozniej idziemy na szxzepienie, mam nadzieje, ze dzis sie obejdzie bez atrakcji.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując