Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2022-06-02, 11:48   #1337
Oska87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 2 101
Dot.: Planowanie ciąży i o życiu pogadamy - mamuśki 35+

Cytat:
Napisane przez Caro_Carolla Pokaż wiadomość
Jak to pierwsza @ po anty to może być nawet mc poźniej i też to podobno jest w normie i ok. Trzeba czekać niestety. Ja dla odmiany dostałam tydzień za szybko.

W kwestii starań to u nas w tym miesiącu edycja 5. Jutro wg kalendarza ovu, ale nie robię testów itp, więc to tylko przypuszczenia. Mojego faceta widzę dziś wieczorem a potem dopiero w nd wieczorem wiec i tak nie ma co liczyć. Co będzie to będzie ale nie liczę na ten cykl jakoś specjalnie jak widzimy się w płodne tylko 1 raz. No chyba, że się cos samo przesunie i trafimy cudem. Z racji, ze 2 monitoringi w poprzednich cyklach były niepewne nie licze na nic. Raczej traktuje ten mc jako przetrwanie a i tak wisi nade mną skierowanie na HSG.
Byłoby super jakby się udało, ale chyba wchodze w fazę olewactwa, poza tym, że borę leki i się na to HSG przejde bo nie mam przestrzeni emocjonalnej na tę spinę.
ps. Kuruj się dzielnie
Teoretycznie dużo ludzi ma opinie ze wtedy kiedy człowiek odpuszcza najczęściej zdarza się cud I jest wyczekana ciaza [emoji3]
Kto wie, może rzeczywiście tak będzie w Twoim przypadku więc trzymam kciuki.
A co do mojej @, no nic trza czekac. Mam nadzieję w końcu wyzdrowieć i aktywnie się starac.
Pozdrawiam


Wysłane z mojego SM-M317F przy użyciu Tapatalka
Oska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując