Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Wrześniowe 2019 <3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-03, 15:45   #4988
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamusie Wrześniowe 2019 <3

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
To w takim razie też będę pasowała na prawej stronie. Tak pytałam bo na metkach od ciuszków wszędzie jest napisane pasować na lewej ale to by zajęło więcej czasu niż prasowanie [emoji28]
Na metkach też jest info, żeby prać ręcznie lub w max 40 stopniach - olałam to :P Co jak co, ale pierwsze pranie zrobiłam pod kątem dziecka, nie ciuszków. I swoim
Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
U mnie lista do szpitala jest mega krótka. Większość zapewnia szpital. Dla malucha tylko ubranka na wyjście trzeba zabrać. Ja i tak pewnie coś w raziee czego zbiorę. A jak coś zabraknie to mąż podrzuci [emoji846] mamy 10 min drogi do szpitala. Tylko jest problem z parkowaniem w tej okolicy [emoji57]

Kiedy ja się spakuję [emoji848][emoji848][emoji848] chyba już czas!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie zależy który szpital, jak ten mój docelowy to dla dziecka potrzebuję pampersów i chusteczek nawilżanych - czyli tych najdroższych elementów wyprawki, na które szpital nie chce wydawać.
A i przed partymi mogę pić i coś lekkiego przegryzać, więc będę miała do porodu wodę i jakieś wafle czy czekoladę. Skoro pierwiastki średnio rodzą 12 godzin to na głodnego trudno będzie

Dla mnie na pobyt trzeba więcej, przede wszystkim te rzeczy higieniczne, podkłady - i też bardzo mi się to nie podoba, że coś takiego trzeba mieć ze sobą. To tak jakby z własną rolką papieru toaletowego trzeba było przyjść...
Chcę też mieć swój kubek i sztućce, kilka koszul, biorę chusteczki nawilżane dla siebie, wiadomo, że kosmetyczkę i ręcznik, szlafrok, kapcie i pewnie parę innych rzeczy, o których teraz zapomniałam. Także torba na pobyt będzie bardziej wypchana.

Co do pakowania, to wczoraj na wizycie usłyszałam, że torbę powinnam już mieć gotową. No w 70% jest
__________________

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2019-08-03 o 15:46
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora