Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-09-06, 20:41   #2313
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwa...

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu poszła do ginekologa i zbadala przyczynę tych nieregularnych okresów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nie napisałam, że nie pójdę, tylko że wizytę z poniedziałku odwołałam. Mój okres trwa około 7 dni, a z okresem nie chcę iść bo uważam to za bezsensowne i niekomfortowe dla mnie. Skończy mi się okres to się umówię. U mnie i tak raczej z okresem nie ma tragedii. Jak mi się 3 razy do roku spóźni to jest święto. Ja po prostu mam długie cykle. 30-35 dni, to nadal jest norma. To, że dzisiaj dostałam okres w 55 dniu - zdarza mi się pierwszy raz odkąd wgl. mam okres. Druga sprawa jest taka, że nie przyjmuję np. tabletek antykoncepcyjnych, które nie oszukujmy - regulują miesiączki. Mój organizm jest zdany sam na siebie i podatny na czynniki z zewnątrz. Wystarczyły dwa wyjazdy, infekcja, przeziębienie i już. Poza tym ja jestem osobą, która stresuje się na zapas i za wszystkich, nie umiem się tego wyzbyć i cierpią na tym cykle miesiączkowe. W październiku idę robić podstawowe badania krwi, które robię co roku to od razu przebadam hormony. Możliwe, że nic nie wyjdzie. Moja mama kiedyś właśnie miała taki problem, że prawie 60 dni cyklu i brak okresu. Poszła do lekarza, badania zrobiła i wszytko w normie, a okres musiała wywołać tabletkami. Dlaczego tak się spoźnił? nie wiadomo, tak po prostu. A do lekarza i tak pójdę tak czy siak.
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2018-09-06 o 20:42
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując