Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-11-19, 09:02   #3794
aidil1982
Wtajemniczenie
 
Avatar aidil1982
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2 507
Dot.: Planowanie ciąży część 16! Niech magia wątku trwa a II sypią się grupowo!

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
W skrócie co u nas:
Zaczął mi spać w dzień, stabilizują mu się dwie drzemki- koło 10-11 i koło 13-14 I ja mogę coś porobić dla siebie/domu i on nie jest marudny, bo ma więcej sił do zabawy a ja mniej znużona też mam więcej werwy do organizacji rozrywek


Basen jest super sprawą, coraz bardziej mu się podoba chlapanie, już na komendę zamyka oczy i buzię (przed polaniem głowy, nurkowaniem, itd jest komenda), więc jest mniej momentów strachu czy zaskoczenia i bawi się coraz lepiej. Jeśli ktoś się zastanawia, to polecam, fajna zabawa dla dzieci, trochę się hartują (u mnie jest dość chłodna woda- 29 stopni).


W czwartek byliśmy na szczepieniu- 6w1 bez pneumokoków. Zła jestem, bo chciałam go zaszczepić też na meningokoki i rotawirusy, a rota nam się wściekły bo to za późno już na szczepienie ale takie uroki mieszkania w niezbyt zamożnej dzielnicy- przychodnia nie jest przyzwyczajona że ludzie chcą wydać pieniądze na coś ekstra za bardzo


Ogółem waży 8300 i ma 71 cm, ciemiączko 2x2 - lekarz już nam zwiększył dawkę wit D
Duży chłopak rośnie, jest bardzo nabity i wygląda bardzo szczupło- tylko na udach ma fałdki, tak to umięśniony gagatek



Byliśmy u lekarz na usg brzuszka, po badaniu tak się przygląda Dziedzicowi:
- no ładnego go sobie zrobiliście... kiedy siostrzyczka?



No i właśnie, kiedy siostrzyczka... Dalej nie podjęliśmy ostatecznej decyzji czy chcemy drugie czy nie (to znaczy ja chcę, TŻ się waha).
Moja póki co ma jedną drzemkę przez 2-2.5 godziny i ja się zawsze zastanawiam czy coś zrobić czy iść w kimę z nią[emoji16]
Co do drugiego dziecka to może weźcie temat na spokojnie, macie czas na zastanowienie się, może Tż potrzebuje więcej czasu żeby oswoić się z myślą o drugim bobasie [emoji4]
Chociaż u mnie też temat drugiego dziecka na tapecie bo za 2 tygodnie kończy mi się umowa z bankiem na mrożenie i mąż nie chce jej przedłużać na kolejny rok, mówi że mamy naszego wymarzonego bobasa, jesteśmy starzy (hehe[emoji2957]) i skupmy się na wychowaniu córki A ja się boję że będę żałować, że co jeśli za 2 lata zapragnę jeszcze dziecka? To już przepadlo wtedy [emoji848]

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Super rośnie [emoji16]
Ja gdybym mogła to jeszcze o jedno bym się postarać chciała no ale cóż, musi mi wystarczyć co mam [emoji12]

Widziałam że od grudnia zaczynasz dietę rozszerzać, będzie zabawa [emoji16]

U nas mloda wczoraj zaczęła ciągle powtarzać tata [emoji23][emoji41] coraz weselej z nią jest [emoji41]
No i pewnie niedługo zacznie mi podłogi szorowac [emoji23] wczoraj rano gadałam że jeszcze tyłka nie podnosi jak się przesuwa na brzuchu do tyłu i w kółko a popołudniu już zaczęła a wieczorem było już tak jak na zdjeciu [emoji85]póki co tylko do tyłu się tak przemieszcza ale czuję że do przodu wystartuje już niedługo [emoji41]Załącznik 7698031Załącznik 7698033

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kamila jaka ona jest ładna [emoji3059]
A jak tam twoje sprawy z tż? Jest już ok?

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
aidil1982 jest offline Zgłoś do moderatora