Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-07-01, 13:36   #4841
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać, cz. 49.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Dziękuję
Myślałam że nie ma ceramicznych z dziurką, ale jak piszecie że są to bedę szukać aż znajde
Bo znajć zycie to one moga w koncu wyginąc . teraz ta moda na plastki, nie bedza zklady wypalac, to i nie bedzie

Ja zawsze kupuje w castoramie lub u nas jest taki sklep z wszystkim do ogrodu, sadzonki i tam tez sa fajne.

tacie tez na dzien ojca kupilam kwiata w doniczce to od razu mu przesadzilam do ceramicznej, bo on to by trzymal w tym dziwadle ze sklepu

co do plastiku, tez bład zrobilam, nie przesadzilam begonii z tamtego roku, niestety slabo jej idzie, ma nowe listki, ale wlasnie niby wode lubi, ale ona ciagle ma tam mokro, bo sie dusi i moj bład

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;86954372]Te doniczki plastikowe mają dziury w dnie, ja wstawiam ta plastikowa do ceramicznej+ często wsypuję na dno kamienie

Sent from my SM-G930F using Tapatalk[/QUOTE]
A to wiadomo, ze dziurka musi byc w takiej i takiej, ale jak u Ciebie tak kwiatom dobrze, to spoko. Ja w ogole nie cierpie plastiku i stad tez wole te ceramiczne, o wiele tez ładniejsze są jak dla mnie , jak i tak ma byc na wierzchu, to bym przesadzila i tak, ale z dziurką koniecznie
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora