Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomozcie mam dylemat
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-06, 12:12   #178
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: pomozcie mam dylemat

Cytat:
Napisane przez escada21 Pokaż wiadomość
mamy okazje leciec na karaiby na 7 dni a Dominikane we dwoje z Tż wycieczka wyjdzie nas kolo 17 tys jak nie wiecej ...mielismy leciec w marcu . Stwierdzilismy ,ze sa to kolosalne pieniadze ,nie musielismy je odkladac (mąz proawadzi kilka dzialalnosci ktore od niedawna przynosza wielkie dochody) ale wciaz sa wydatki ...to dzialka pod dom ,to samochod dla mnie itp itd. . Ja obecnie nie zarabiam (wychowuje dziecko)i powiedzmy na zachicianki oczywiscie bez przegiec dostaje od Tż sa to kwoty od 200-600zl miesiecznie .Ja przez wizaż oszalalam ,siedze tu bardzo czesto ,tworze listy kosmetyczne ,perfumow no i normalnie wpadlam w obsesje kupowania.Mam dwie listy jedna na kosmetyki druga na perfumy calkowity koszt to ponad 4 tys zlotych -jakbym chciala je spelnic od zaraz .Moj facet chce sobie otworzyc silownie(tzn u siebie w firmie tylko dla siebie) i potrzebuje kasy na sprzet ....i zastanwiamy sie czy nie wydac tych pieniedzy na inne przyjmnosci ,ja wkoncu wykupilam bym obie listy on by wzial 1 tys na silownie ja 4 tys na moje widzimisie ,a 5 tys -bysmy odlozyli na jakas tansza i blizsza wycieckze latem... . czyli wyszloby nas to ok 10tys ..niedosc ze taniej to i fajnie ..ale czy fajniej niz wakacje na karaibach to nie wiem...ehhh co byscie wybraly pomozcie sie zdecdyować .
samego wątku nie skomentuję

jedna rzecz mnie rozśmieszyła. 17 tyś za 7 dni na Dominikanie? nie za drogo?
albo ściemniasz albo ktoś z was żarty stroji. Znajomy był na Dominikanie rok temu. Był tam 2 tyg., hotel 4*, wszystko "all inclusive" (do tego wliczony każdy alkohol), wycieczki i przelot pierwszą klasą. Za wszysko zapłacił jakieś 6 tyś.
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując