Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VI
Wątek: Essence cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-25, 22:02   #4989
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Jutro skoczę zobaczyc czy nie ma u mnie Metalics a jak nie będzie to pewnie kupię coś na pocieszenie. Ostatnio widziałam u mnie w jednej naturze ,,naprawdę" przecenione cienie CAC za 2 zł nie moje kolory to nie wzięłam jstem z siebie dumna że się powstarzymałam bo pewnie by sie kurzyły na półce
za taką cenę to wzięłabym choćby miały tylko ładnie wyglądać w moim składziku
Czy Natury same sobie ustalają przeceny? wydaje mi się, że jako sieciówka powinna mieć jakąś wspólną bazę i ceny powinny być jednakowe


Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
No, to czas wyciągnąć

Z tym Empikiem to zawsze mam problem. Nie wiem, gdzie tych ogrzewaczy szukać, byłam jakoś z tydzień temu, przejrzałam ogólnie i nie widziałam (za to widziałam super kalendarz z Kotem Simona gdyby był książkowy a nie ścienny, to od razu bym go złapała :D) powinnam zapytać obsługi, ale akurat miałam mało czasu .
w 'moim' empiku są a głównej alejce razem z innymi nieksiażkowymi rzeczami.
Chyba dziś wygotuję swoje podgrzewacze, bo już zimno a leżą stężałe chyba od zeszłej zimy
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora