Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Essence cz. VI
Wątek: Essence cz. VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 23:20   #4992
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja czuję, ze Fairytale będzie w naturach, a że mi się nic nie podoba to i tak nie będę się cieszyc
obyyy mi się podoba i będę
Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
mam na myśli, że taki na wkłady jest lepszy bo z moich doświadczeń dłużej grzeje i nie trzeba gotować ( co podczas marszu lub na biwaku nie jest możliwe)
http://sherpa.pl/ogrzewacz-weglowy
ooo, coś dla mnie jestem zmarźlak dyplomowany
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Na użytek domowy najlepszy jest mężczyzna (mąż, partner, chłopak, narzeczony, kochanek - obojętne) - mówię wam - grzeje cały czas i nie trzeba go gotować
prawda, prawda tylko że czasami go nie ma pod ręką i przydałby się jakiś zamiennik kot się w sumie zda, ale mój kot to taki kochany paskudnik i jak on (właściwie ona) nie zechce się przytulać to nie będzie grzania
Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
Wrocław!
Dziewczyny wszystkie 4 ostatnie limitki są w Pasażu!!!!!!!!! Eclipse, ITW, Denim Wanted i Metalics! wziełam przedostatni czarny eyeliner żelowy a w sumie limitki mało tknięte
fajnie Wam własnie miałam pytac czy ktoś nie zechciałby mi kupić czarnego eyelinera z DW, ale skoro przedostatni poszedł, to już chyba odpuszczę i poczekam na Fairytale i ma być w Naturach bo jak nie to
Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
a dla tych, który nie mają pod ręką ogrzewaczy z Go Snow, przypominam, ze Empik ma co roku ogrzewacze w świątecznej ofercie sama mam już 3
a ile kosztują empikowe ogrzewacze i na czym dokładnie polega ich działanie?
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora