Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minimalizm, zero waste itd. - rady i tricki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-02-16, 17:49   #3345
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Minimalizm, zero waste itd. - rady i tricki

[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;87592398]Nie chodzi o rozwijanie, bo miałam je w mojej torebce na lunch ale po prostu chleb się robił lekko suchy. No i wiadomo trzeba pamiętać je przetrzeć żeby po użyciu żeby na rano były czyste, jakiś dzem czy coś upacka je od środka i wiadomo da się wyczyścić ale upierdliwe ro było czasami jak zapomniałam i robiłam to rano

Poza tym ja je uzywalam ale mój mąż nadal rwał folie wiec jak przerzuciłam nas na pojemniki nie ma problemu. Powinny wytrwać długo także ok.

Używam je ogólnie ale nie do kanapek, zawijam połówkę cytryny czy talerz do lodówki itd ale do kanapek niestety musiałam kupić pojemniczki i u mnie sprawdziły się najbardziej - takie https://www.ceneo.pl/26059555

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------





Takie tez piorę w ogóle wszystkie i do kurzu i wszystko co się da aktualnie używam z mikrofibry bo takie mam ale jak nie da się już uratować skarpetek to je tez do tego używam zero waste, a co



W ogóle dziś biorę się za cerowanie skarpetek bo szkoda jak się dziurka zrobi. Pytałam się Tż czy ma przeciwko ale bardzo pozytywnie na to przystał, wiec super. Zwłaszcza ze skarpetki które on sobie upodobał są dość drogie trochę się martwię czy zdobędę przez to opinie dziwaczki albo dusigrosza, ale mam to gdzieś bo no boli mnie to wyrzucanie jak pomyśle ile lat bez nawet pomyślenia wyrzucalam sama bo sobie mogę kupić nowe


Chce się nauczyć tez różnych hackow żeby uratować sweter jeansy jak się dziurka zrobi teraz widziałam dużo filmików na yt także teraz trzy razy pomyśle zanim coś wyrzucam.[/QUOTE]Ja też naprawiam co się da, nie tak dawno reanimowałam jeansy które przetarły się na udach. Są bardzo wygodne i szkoda mi je było wyrzucić bo nadal wyglądają dobrze. Staram się wyrzucać tylko to co naprawdę muszę, a jak mogę jeszcze coś wykombinować to szkoda mi wyrzucić np. z koszulek robię ściereczki.
Jak ktoś mnie uzna przez to za wariatkę to jego sprawa, już od bardzo dawna nie przejmuję się takimi bzdurami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora