Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-24, 09:31   #5034
NightwishLove
Zakorzenienie
 
Avatar NightwishLove
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Villa Auditore
Wiadomości: 4 553
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XV

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
Męczę się, to fakt. Zaraz miną 3 miesiące a nic się nie zmienia... ciągle mam te same myśli, co na początku. Serce mówi mi jedno, rozum drugie.
Mam to samo, niestety. Niby spoko, teraz jesteśmy we dwie, a nie w trzy i jakoś prościej mi się dogadać z ta laską niż z tą, której nie ma.
Cytat:
Napisane przez Karla Electra Pokaż wiadomość
I raczej mnie nie zwolnią, bo zwyczajnie mnie potrzebują.
Usłyszałam to samo, że nawet jakby miał być postój (wtedy nie dostaję umowy, a co za tym idzie pieniędzy) to po postoju dzwonią do mnie bo zwyczajnie nie ma kto pracować. Ale co z tego, jak cały czas mam miesięczne umowy z agencją? A w związku z druga falą korony na pewno nie będę miała teraz dłuższych umów i nie przejdę na umowę bezpośrednio z firmą
Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
A korzystacie z opcji "aplikuj ponownie" na pracuj.pl albo wysyłacie ponowie zgłoszenia na to samo ogłoszenie jesli widzicie że jest ponawiane ale Wasza aplikacja cały czas nie jest otwarta?
Nigdy tak nie robiłam
Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
a wiecie co moja prezesowa zarządziła? Mamy być pod telefonem i mailem non stop, w tygodniu, w weekend, w święta, póki trwa pandemia, i mamy w ten sam dzień odpowiadać na maile od zarządu.
Dodajmy, że pracujemy 8 godzin. Chyba coś się komuś coś pomyliło ale bym chciała złożyć wypowiedzenie
Super, to tak jak u mnie szef na HO, ale zarządził przekazywanie zmian z jego udziałem, więc zamiast wychodzić o 14:00 pierwsza zmiana będzie wychodzić 14:10 z biura... bo on chce wiedzieć co się dzieje, jakie są problemy i w ogóle
__________________
Zwykli ludzie nie wiedzą, ile dla kogoś zamkniętego znaczą książki

-----

Ćwiczę
Maluję paznokcie
NightwishLove jest offline Zgłoś do moderatora