Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-05, 09:25   #2945
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


ten nudziaczek czy tam kość słoniowa - skradł moje serce totalnie



A że mnie dawno nie było to wrzucam 3 mańki


Nr 1 - Indigo - Admiral i Little Bobo, połączenie idealne dla mnie, pyłek z BPS, co się nad nim naklnęłam... I chyba jeszcze po miesiącu go widziałam na biurku Wybaczcie jakość, ale tutaj już aparat nie dawał rady, a mani jest z marca



Nr 2 - Indigo - Admiral, no kolor mojego życia chyba, mogłabym go nosić CAŁY CZAS (tutaj już z lekkim odrostem, sorka xd)




Nr 3 - Indigo - Sugarmama, kolor nie do ofocenia + Syrenka Black II na mokro, zalana żelem i to jest teraz mój pyłek nr 1, będę katować Aktualnie noszony maniek.



I czekam teraz na zamówienie z Indigo, przyjdzie mi 5 kolorów

dzięki


Wszystki maniutki super


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Urocze ostatnie.

Moje aktualne

fajne wiosenne


Cytat:
Napisane przez ShiMolly Pokaż wiadomość
Sliczne.


Nie bylo mnie ostatnio, i nie malowalam pazurkow. Mialam mani robione na wakacjach, duzo ladniejsze od tych, ktore produkuje sama . Wiec sie pochwale, a co. Drugie jeszcze mam na paznokciach, ale bede musiala zmienic za dzien-dwa, bo dotrze do 3 tygodni. Paznokcie wolno mi rosna, ale jednak...

dzięki


ooo, obydwa super
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując