Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Yves Rocher wysyłkowo!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-01-31, 22:06   #13
teofano
Zadomowienie
 
Avatar teofano
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 178
Re: Yves Rocher wysyłkowo!!! - do agnieszki

Prrrrr słonko ty nie moje rozszalałaś się z tymi pytaniami. Ale postaram sie na nie odpowiedzieć. Suvenir to z francuskiego pamiątka, prezent. Mam takie sezonowe głupie wtręty ostatnio jest nim własnie to.Możesz wysłać pisemko lub zadzwonić numer telefonu już podawałam. Może to byłby lepszy pomysł (telefonicznie). Dyżury sa bodajze od 9,00 do 18,00 od poniedziałku do piątku. Telefonicznie miała bys pewność, że szybko dostaniesz katalog. Bo z pocztą to róznie bywa. Coraz bardziej mi ta instytucja podpada. Możesz zaznaczyć w rozmowie, że widziałaś taki katalog z plecakime w jakiejś gazecie. Ale przegapiłas sprawę i nie kupiłas jej. Czy coś w tym stylu. Bo ja jak podawałam namiary swych znajomych to zaznaczałam, że to młode dziewczatka i miło by było jeśli by oprócz zamówionych produktów dostały plecaczek. Bo miło by było cieszyć się z zamówionych produktów i dostać gwarantowana rzecz gratis , która nie leżała by na półce tylko była używana. Dalej. Z tego katalogu poznajmy się raczej napewno cos zamówisz. Bo korzystając z ich ofert zauważyłam, że mają w tym katalogu poczatkowym niskie ceny. Oraz artykuly trudne do dostania później np. miniaturki wód toaletowych, które namietnie zbieram ( róznych firm). Jakieś mini zestawy kosmetyków. Po zamówieniu trzech produktów dostajesz czwarty gratis ( do sprawdzenia)np w cenie 35 zł lub 45 zł.Są ograniczenia czasowe np. był katalog wazny przez miesiąc. Lub do wyczerpania zapasów. z reguły jest to miesiąc. Pewnie ma na to wpływ upust cenowy, który obowiazuje przez jakiś czas potem sie to zmienia. Są różne okazje typu swięta wprowadzanie nowej serii produktów itp. Za pierwszy i żadny katalog nie musisz płacić. Są darmo. Jesli nie bedziesz zamawiać przez jakiś czas to nie beda ci przysyłać. Normalne pewnie nie chcesz. Odrazu mówię, że przy pierwszej przesyłce będziesz miała ulotke kubki. Tak oni nazywaja ten katalog z którego nie koniecznie musisz zamawiać. Ja rzadko to robię, bowiem zawsze mogę dostac katalog okolcznościowy to moja nazwa pocztą. Tyle odemnie. A zrobisz jak sama zechcesz. A jeśli idzie o Trójmiasto to nie do mnie, bo ja z pod wschodniej granicy.
teofano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując