Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Duże przebarwienia po poparzeniu słonecznym - jak się tego pozbyć
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-06-19, 09:31   #9
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Duże przebarwienia po poparzeniu słonecznym - jak się tego pozbyć

Cytat:
Napisane przez Puszyslawa Pokaż wiadomość
Można zrobić peeling samemu, tylko wcześniej trzeba trochę poczytać, dowiedzieć się. Kwas można zamówić na przykład na zrób sobie krem. Główną różnicą pomiędzy zabiegiem w domu i u kosmetyczki jest koszt - kilkukrotnie niższy, jeżeli zdecydujemy się na samodzielne wykonanie peelingu. Przez jakiś czas po zabiegu nie wolno się opalać i trzeba stosować kremy z filtrem 50+, bo inaczej przebarwienia się utrwalą. Czy u kosmetyczki bezpieczniej? Musi być sprawdzona. Pamiętam wątek, w którym szukała porady dziewczyna, której twarz kosmetyczka poparzyła kwasem. Zawsze można popytać, kto jest dobry. W mojej mieścinie jest też salon spa i gabinet dermatologii estetycznej. To raczej tam bym się kierowała, oczywiście po przepytaniu znajomych wcześniej. A właściwie miałam zamiar się wybrać, ale postanowiłam jednak nie ufać obcym w kwestii dbania o moją twarz, już nieraz się przekonałam, że to nie jest dobry pomysł
tylko,ze ciezko kupic kwas, ktory jest wykorzystany w profesjonalnym salonie. Jesli salon pracuje na dobrych kosmetykach (nie bielenda, nie norel, nie apis itp) to nie pracuje na kwasie, ktory jest dostepny dla klientow. Najczesciej jest to wysokie stezenie, dlatego taki kwas moze kupic tylko salon albo kosmetolog za okazaniem dyplomu.
A taki, ktory moze sobie klient sam kupic, ma slabsze stezenie. I tutaj to sie nie sprawdzi, bo to jest stara blizna, wiec tutaj trzeba ciezsza artylerie wyprobowac.

i zawsze bede twierdzic, zeby nie eksperymentowac z kwasem w domu i nie kupywac kwasow na allegro itp, bo tak naprawde nie wiemy co dostajemy, a kwas to nie krem.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2013-06-19 o 09:33
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując