Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-15, 10:55   #32
dedede
Anna Ha
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 160
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

a ile Kamilka ma między piersiami? jak na moje oko z 2 cm ... przecież to nie jest żadna autostrada, chyba że dla samochodu matchbox (resorak)

przecież zazdrościć to ludzka sprawa! ja Kamili zazdroszczę ale nie z zawiści, złego życzenia, tylko ze zwyczajnej szczerości to piszę
jak nie zazdrościć kobiecie po 30-tce takiego pięknego ciała? jak nie zazdrościć mężowi takiej żony, która nie dość że piękna, to jeszcze inteligentna (przecież widzę co pisze i w jaki sposób..)

jej piersi wyglądają naturalnie i pasują do sylwetki
jestem w 100% pewna, że kiedy ma bluzeczkę - nikt nawet nie pomyśli, że pod nią są implanty!
u mnie jest tak samo, piersi zarówno w bluzce jak i bez niej wyglądają super - tylko przez to że od spodu jest blizna i że kiedy się położę, nie rozlewają się - tylko po tym widać, że to żelki
mam 174 cm wzrostu i ważę ok. 50kg ... przecież jakby te piersi były większe, to bym wyglądała jak gumowa lala
u Kamilki podobnie - bardzo szczupłe ciałko i fajne, nie za wielkie, dobrze dopasowane wielkością implanty
mój facet uważa tak samo, jemu też się piersi Kamili podobają (właśnie patrzy mi przez ramię i wzdycha

dlatego uważam, że wasze komentarze nie są obiektywne i pisane są przez pryzmat nazwiska KASPRZYK
dedede jest offline Zgłoś do moderatora