Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-15, 13:41   #44
bsbm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Witam Was serdecznie.Piszę pierwszego posta na tym forum ale zdążyłam już nie jedno przeczytać...
Kamilka 7-przepięknie wyglądasz,jak dla mnie piękne zdjęcia,figura i piersi .Nie jedna dziewczyna marzy by mieć taką sesyjkę.(może stąd te nieprzychylne opinie)Jestem w szoku ,że po karmieniu piersi są dalej takie ładne.Myślę ,że to faktycznie sprawa indywidualna a Ty masz to szczęście ,że możesz dalej cieszyć się wspaniałym pasującym do sylwetki biustem.
Ja również jestem pacjentką T .Kasprzyka.Robiłam piersi 1,5roku temu.Podobnie jak Ty i większość ,a właściwie wszystkie pacjentki doktora ,które znam,jestem zadowolona z efektu op ,kliniki ,atmosfery tam panującej ,co wiąże się z wspaniałymi ludźmi ,którzy wspólnie wraz z doktorem przyczyniają się do wyniku op.Nie wyobrażam sobie ,że mogłabym trafić gdzieś indziej.Dziwnym trafem wszystkie negatywne wypowiedzi na jego temat wypływają od osób ,które nie "wyszły" spod jego ręki....

Postanowiłam ,że również jak Kamilka podzielę się z Wami fotkami moich piersi.
Zdaję sobie sprawę z tego ,że jako pacjentka Kasprzyka zaraz zostanę obrzucona opiniami typu autostrada i Bóg wie co jeszcze ale nie martwię się tym jakoś.To i inne fora mają na celu pomagać kobietom podejmować słuszne decyzje co do wyboru kliniki i chirurga.Jeśli mogę być pomocną ,bardzo się z tego cieszę .Jak wiadomo, każda z nas ma inny gust , oczekiwania i inną budowę .Najważniejsze jednak jest to byśmy wszystkie były zadowolona bez względu na to co inni o tym myślą.
Nie potrafię zrozumieć skąd tyle jadu w dziewczynach po op.Gdybyście się troszkę zastanowiły zauważyłybyście jak bardzo zaśmiecacie wątek (nie tylko ten) bzdurami ,utrudniając w ten sposób potencjalnej przyszłej cycolince znaleźć konkretne wiadomości których potrzebuje.

Aaaa,jeszcze jedno,myślę że gdy zobaczycie fotki nie będziecie miały problemu by mnie rozpoznać z innego forum
Jeszcze kilka technicznych informacji:
Kasprzyk,mentory okrągłe350cc .Pod biustem 69-70cm w biuście 90cm,przed op -totalne zero!!!!Noszę staniczki 65E.
bsbm jest offline Zgłoś do moderatora