Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-15, 17:12   #52
trelek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 887
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez dedede Pokaż wiadomość
przecież nikt nie pisze tu, że Kasprzyk ma 100% zadowolonych pacjentek, bo przy takim przerobie jak on ma - to raczej niemożliwe

przecież kilka postów wyżej padło takie stwierdzenie z ust twojej koleżanki

dziwne jest dla mnie, że na podstawie jakiejś tam niezadowolonej pacjentki X czy Y - wystawia się opinię o całokształcie pracy danego lekarza

nikt niczego takiego nie napisał opinie tyczyły się pojedynczych piersi
co jednym się podoba, innym nie musi


co to są za bzdury, że każdemu da się zrobić piersi blisko siebie (z kreseczką w dekolcie)??? i bez efektu piersi pod pachami..

mi się dało i ogromnej większości wizażowych dziewczyn po operacji powiększania piersi również były nawet poprawki spowodowane zbyt dużą odległością piersi od siebie, kiedy to lekarz wykonał zabieg "po kosztach"

przecież jeśli brodawki są ustawione na zewnątrz (pamiętajcie, że "na zewnątrz" nie zawsze wygląda tak samo - i to że komuś się wydaje że ma "na zewnątrz", nie oznacza, że nie może być jeszcze bardziej na zewnątrz ...) nie da się wtedy zamontować prawidłowo implantów i żeby równocześnie nie wszedł on pod pachy
można, oczywiście, starać się go dobrać optymalnie itd. - i to się może udać lekarzowi lub się nie uda
bo przecież chirurg pracuje na ludzkim ciele, które do pewnego stopnia jest przewidywalne - ale jest też ten margines niewiadomej, tego czego lekarz nie przewidzi i czemu nie jest w stanie zapobiec (jak np. powstanie CC, przecież to nie wina lekarza.. czasem też same pacjentki sobie robią krzywdę i np. za szybko noszą fiszbiny .. itd..)

owszem, jednak sądzę, że taki problem nie dotyczy większości pacjentek

bsbm ma piękny biust, szczególnie że powstał z zera! jak można się doszukiwać tam jakichś niedoskonałości, bo między piersiami jest 3cm zamiast idealnego (co to za kryteria?) 1,5cm?? przecież to absurd..

Moim zdaniem najłatwiej jest zrobić taki biust, sama mam taki Widziałam naprawdę dużo takich biustów "z zera" jak to określiłaś na różnych zdjęciach i zdecydowanie mają one najładniejszy kształt.
Trudniej zrobić ładne piersi, kiedy biust jest np po karmieniu, kiedy mamy duży nadmiar skóry i trzeba kombinować z podwieszaniem.

A kryteria? Nie ma żadnych kryteriów. Jest tylko gust, którym się kierujemy. Mi się nie podoba autostrada i nic na to nie poradzę. Chciałam mieć takie piersi, bym mogła swobodnie chodzić w bluzeczkach bez stanika pod spodem, bez kombinowania by odpowiednim modelem stanika zebrać piersi razem, by dekolt jakoś wyglądał, czy aby w miękkim bikini piersi ładnie wyglądały. Do tej pory nosiłam push up i dlatego dla mnie było to takie ważne, żeby móc chodzić w "normalnych" miękkich stanikach, bez kombinowania, by były szyte "po skosie", bo takie zbierają piersi do środka. Widziałam kilka biustów z autostradą w bluzce bez stanika i nie podobało mi się, bo dekolt zwyczajnie był pusty i nie wyglądało to moim zdaniem ani dobrze ani naturalnie.

przecież to widać na kilometr, że główną przesłanką tych docinek jest Kasprzyk jako operator ... i jak tu nie tracić szacunku do waszych rad, opinii itd .. skoro do tego stopnia ulegacie owczemu pędowi?
I tu się mylisz.
Otrzymałaś bardzo jasne odpowiedzi, dlaczego wklejone tutaj zdjęcia obu piersi mi się nie podobają. Już jaśniej tego nie potrafię wyjaśnić. Dla mnie akurat jest ważne, by piersi oprócz ładnego kształtu były jeszcze blisko siebie. Na obu fotografiach są daleko. Na zdjęciu drugiej z dziewczyn między piersi wchodzi swobodnie szeroki wisior.
Ale nie wszyscy muszą mieć takie zdanie jak ja.


---------- Dopisano o 18:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez koniczyna_clover Pokaż wiadomość
lekarzy nie powinny krytykować bezpodstawnie, bo to wygląda na jakieś nieuczciwe praktyki.
Używasz zbyt mocnych słów. Nikt nikogo nie krytykuje, ale jedynie wyraża opinię nt dwóch biustów, których zdjęcia dziewczyny tu zamieściły.
Fajnie, że Tobie się podobają i że jesteś zadowolona ze swojego Ja też ze swojego jestem zadowolona, wiec wiem jakie to fajne uczucie
Pozdrawiam
__________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde

moje 360cc
trelek_ jest offline Zgłoś do moderatora