Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-15, 17:39   #53
seela
Rozeznanie
 
Avatar seela
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 762
Dot.: Dr.Kasprzyk -powiększenie piersi - z perspektywy 4 lat po!

Cytat:
Napisane przez koniczyna_clover Pokaż wiadomość
Hej hej ja też jestem po operacji u doktora Kasprzyka, miałam ją w 2007 roku. Nie mam dzieci ale powierziano mi że stan piersi zależy od tego jak bardzo się przytyje w ciąży, jak piersi się powiększą, nie zawsze trzeba wymieniać implanty albo podciągać. Na razie dzieci nnine planuję ale dobrze to wiedzieć.
Kamilka- super wyglądasz. BSBM- piersi masz przepiękne, nie wiem co powiedzieć!
Widzę że pan doktor Kasprzyk wzbudza tu sporo kontrowersji, to dziwne bo moim i nie tylko moim zdaniem jest lekarzem któremu nie sposób coś zarzucić. jak byłam u niego na kontrolach to spotkałam naprawdę sporo jego pacjentek i każda była bardzo zadowolona, nikt nie miał do niczego zastzreżeń. Dlatego też myślę że pacjentki innych lekarzy nie powinny krytykować bezpodstawnie, bo to wygląda na jakieś nieuczciwe praktyki.
Powiem tak:
Nie wiem kto to jest ten Dr i nie wiem jakim jest lekarzem wiec nie wypowiadam się na Jego temat, bo go nie znam.
Biusty mi sie podobają wszystkie! Lubię duze fajne biusty i wszystkie uważam za fajne, ale jedne podobają mi się bardziej a inne mniej (np bardziej mi sie podobają trochę większe niż te mniejsze, ale też sposób wykonania nie jest bez znaczenia)

Ale nieuczciwe praktyki to mam wrazenie widzić na tym watku.
Nagle wszystkie wyszłyście z podziemia.
Niewiedzieć czemu nagle tak strasznie rozpływacie sie w zachwytach, ze dosłownie mam wrażenie, że wszystkie jesteście jedną osobą no... może dwiema, w dodatku takimi, którym strasznie zależy na zbudowaniu fantastycznego wizerunku swojego lekarza. Nie sądzicie ze to jest wszystko takie bardzo sztuczne i nadęte?
Czy gdziekolwiek widziałyście żeby pacjenki innych lekarzy zakładały wątki o danym lekarzu i na dzień dobry wpadały w zachwyt i opisywały jego metody operacyjne tak szczegółowo i z taką chirurgiczną precyzją?
Szczerze - dziwnie to wygląda.

Cieszę sie ze jestescie tak szczęśliwe i zadowolone ze swoich biustów! Z całego serca życzę Wam dalszego zadowolenia!
__________________

seela jest offline Zgłoś do moderatora