Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy sierpniowe 2020 cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-07-23, 12:56   #1836
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Ja już się nawet staram ją trochę rozbudzać w ciągu dnia żeby w nocy spała i muszę powiedzieć mężowi żeby nie robił jej takich ciemności w sypialni, niech uczy odróżniać dzień od nocy ;-) dzisiaj pierwsza kąpiel A jak Twoja starsza się zachowuje, chce dużo pomagać ?
Ja też w dzień zarzadzilam normalne życie, gra telewizor, rozmawiamy, używamy miksera i innych urządzeń. Starsza jest bardzo pomocna - chętnie przypilnuje małej, jak kwęczy to stara się ją uspokoic, wszystko przyniesie i poda bez marudzenia [emoji4] często prosi, żeby dac jej na ręce. Nie ma zazdrości ani fochów chyba dlatego, że to ona tak bardzo chciała mieć rodzeństwo [emoji5] dumna jest i wszystkim opowiada o siostrzyczce. U nas pierwsza kąpiel szybka była jeszcze w szpitalu. W domu już dwa razy kąpaliśmy. Tak to obmywam małą wcikiem- buzie, rączki i pupę.
Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
No to mu zrobiłaś prezent.


Ja dziś miałam niespokojną noc przez te wszystkie wydarzenia. Chyba się za bardzo zamartwiam. Przez to synek pewnie wyczuwał moje emocje i był niespokojny. Dziś już na szczęście lepiej.

Ciągle już chodzę i się zastanawiam kiedy w końcu urodzę. Nie mogę już z tymi wszystkimi dolegliwościami... Mam wrażenie, że chodzę w ciąży od zawsze.
Też tak macie/miałyście?
Ja dopiero 2 dni przed porodem miałam takie uczucie, że jest mi ciężko i już mam dość. Chociaż nie miałam jakichś uciążliwych dolegliwości i naprawdę dobrze w większości czasu się czułam. Może już niedługo coś się zacznie u Ciebie. Jeszcze troszkę [emoji9]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora