Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy styczniowo-lutowe 2013 część XXVII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-12-26, 21:33   #4851
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 część XXVII

Nooo, w końcu udało mi się zalogować. Witam piękne panie i życząc cudownie zdrowych świąt spylam nadrabiać zaległości [emoji16]


Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

No dobra, to tera ja [emoji16]
Jeśli chodzi o covida to mnie sponiewieralo konkretnie. Do tego stopnia, że tydzień spędziłam pod tlenem w szpitalu. To uczucie braku powietrza brrrrr [emoji17]
Jeśli chodzi o zdalne to j ja i Kuba jesteśmy na Teams. Jest ok. Tzn. ja mam oprogramowania do podręczników do tego mnóstwo gotowych gier/ćwiczeń w necie... Lajcik. I o ile maluchy, ok, nie narzekam tak już starszaki mają to w nosie. Najbardziej wkurza mnie brak mikrofonu i problemy z netem niby [emoji849][emoji36] towarzystwo łączy się, obecność jest i to by było na tyle. Wkurza mnie to mocno ale co ja mogę [emoji849] a, i lekcje mam po 45 minut.
U Kuby lekcje są po 30 minut i chwila przerwy. Angielski też przez internet. Reszta przez dziennik zadawana. Pani średnio ogarnia te timsy, tzn nic nie udostępnia, nic nie zapisuje chociażby w Word (bo już nie marzę o tablecie graficznym ) no ale co, muszą dzieciaki dawać radę. Tylko szkoda, bo w necie tyle cudowności a już przekazywanie kontroli to w ogóle bajka. No ale cóż...
Kuba w tamtym roku wiedział, że nie ma Mikołaja (oczywiście w szkole go uświadomili [emoji16]) a w tym roku niby znów wierzy. Nie wiem o co kaman [emoji848][emoji16]

Wysłane z mojego Redmi Note 9 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując