Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-26, 12:12   #44
RoxyPaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Wypadanie włosów i stres - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fajnykasiuniek Pokaż wiadomość
To jest dużo włosów? postaram sobie zrobić zdjęcia przy następnym myciu i zamieścić tutaj... wtedy na 100% Cie pocieszę
Czekam na fotki bo przez te włosy wpadłam w lekką deprechę ale wychodzę powoli na prostą
Nigdy mi nie wypadały tak jak przez te 2 miechy.. Regeneruje organizm po przejściach w pracy ziółkami i gotowaniem w domu (szybkie żarcie na mieście nie służy-wiadomo).
Wczoraj i dzisiaj wypadło mi baardzo mało włosów(takie 3 cm a wcześniej wypadały mi dłuższe). Zaczynam głupieć troszeczkę i nie wiem jak długo będzie utrzymywał się ten efekt i którego specyfiku to zasługa.

Dziennie biorę: 1x wit z grupy B. 2x Skrzypovitę, 2x herbatka ze skrzypu. Szampon Radical ze skrzypem i na kilkanaście sekund nakładam odżywkę na końcówki żeby się rozczesywały przyzwoicie bo szampon usztywnia quaki.
Co jakiś czas brałam 2 tabletki wit. B. mimo zaleceń 1 tab. max. Może miałam niedobór i się uzupełnił?
A może moje włosy były przeciążone różnymi odżywkami latem typu gliss kur, shauma, jedwab i szampon ze silikonem? Hm... Bo ten Radical oczyścił mi włosy-są takie.. "Naturalne"- ciężkie, nawilżone. A wcześniej były takie mega lekkie i suche.

A co myślicie kobietki o laminowaniu włosów? Siemię lniane np.? Gotuje się takiego gluta. Nie powinno to zaszkodzić skalpowi głowy jeśli nawet jest wrażliwy..
Hm...

Niektórzy mi wmawiają, że to przez farbowanie... Rozjaśniam jedynie odrost nigdy nie przeciągając po całości włosa. Nie nakładam tego na skórę głowy bo by się ugotowała i włosy by były jak guma- koleżanka tak straciła 40cm włosy, musiała się ściąć na chłopaka.
Używam tonera, który nie ma amoniaku i działa na zasadzie odżywki. Można go nawet trzymać całą noc a po umyciu włosy są milutkie przez 3-4 dni bez odżywek. Ogólnie mam czuprynę do ramion. Wycieniowaną.


Codziennie będę robić fotki włosów w zlewie a potem sobie porównam.
RoxyPaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując