Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki preparat koloryzujacy na czarno? Propozycje, blagam
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-01, 10:04   #1
athine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 475

Jaki preparat koloryzujacy na czarno? Propozycje, blagam


Hej wszystkim. Zdecydowałam się na farbowanie moich włosów... W końcu wakacje to czas zmian, a po wakacjach - idę do liceum, więc wypadałoby zrobić coś ze sobą nowego. W domu mam niby fryzjerkę, ale nie jest ona tak wybitną fryzjerką, żeby mi poradzić na te pytania. Bardziej wierzę w wasze doświadczenia...
Decyzję już podjęłam, że to będzie czerń... Ale zastanawiam się, czy może nie "granatowa czerń"...
http://www.youtube.com/watch?v=-gVyLEZjdmc
Może na tym filmiku mało co widać, ale oglądając ten serial bardzo podobały mi się Lupity włoski, gdy poruszała się i tylko padło słońce na te włosy, miała świetne granatowe refleksy... (?)
Moje koleżanki mówią, że najlepiej jakbym przefarbowała się na hebanową czerń...
A do was zwracam się z pytnaiem, która farba będzie najlepsza? W której kolor się utrzyma, nie zniszczy tak włosów i w ogole? Szukałam na to pytanie różnych odpowiedzi w wyszukiwarce, ale nie były one konkretne...
Garnier, czy L'oreal?
Dobra, po prostu sami mi powiedzcie...
No i myślę, żeby po farbowaniu zacząć używać kosmetyków do włosów farbowanych... jakie polecacie???

ps. Jestem ciemną brunetką, mam ciemną karnację, więc wydaje mi się że czerń będzie mi pasowała.
athine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując