Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ghosting -spotkałyście się z czymś takim? Nagłe urwanie kontaktu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-08-07, 21:02   #3
HermiJona
Raczkowanie
 
Avatar HermiJona
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 249
Dot.: Ghosting -spotkalyscie się z czyms takim?Nagle urwanie kontaktu

Droga dekko podbijam, miałam raz taką sytuację. Opiszę w skrócie - kolega ze studiów, ja - singielka, wtedy mu bardzo w oko wpadłam i nie tylko jemu on - po rozstaniu z kobietką już jakiś czas. Wspólne pogaduszki, SMSy, telefony, nauka - słowem, mieliśmy bdb kontakt, dogadywaliśmy się nienajgorzej, tylko były dwa ale - ludzie na studiach widzieli coś między nami, ale on nie chciał się z tym afiszować (?), dwa - ja jestem ciężkim typem i nie ma zmiłuj, a on - szukał tylko "bliskości" kobiety i chyba to go tak uderzyło - ja chyba zbyt uporczywie doszukuję się w każdym zainteresowanym facecie potencjalnego partnera i typ ten chyba to wyczuł, po czym jak pojechałam w góry, to nagle stał się bardzo zajęty

Dlatego co mogę Ci doradzić - możesz go w żartobliwy, acz subtelny sposób zapytać, czy ktoś go uprowadził na bezludną wyspę i nie ma zasięgu, że nie odpowiada a najważniejsze - dać sobie troszkę czasu. Stety, za takim nagłym zniknięciem wydaje mi się, że w 99 % jest jakieś "ale", jakiś powód. I za jakiś czas na pewno go poznasz, głowa do góry
HermiJona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując