Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-05-07, 21:24   #43
Krysiakrystyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 89
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Mama Ryszarda powinna związac się z Heniem. Oboje są spokojni i pokrzywdzeni przez los.
Kinga mogłaby być z Napoleonem tylko powinien podjąć pracę ewentualnie z Elvisem. Wszyscy są po przejściach :-(
Gumis jednak troszczy się o Asie i dzieci, czasem ma cięty język ale to jego styl
Jarek też w końcu będzie miał dla kogo żyć tylko zęby zrobi i będzie git. Oby Aniela nie namieszala
Nowy chłopak dzwonił do kobiety której wpadł w oko, mają wspólny temat.... pralka. Od czegoś trzeba zacząć

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Są momenty kiedy człowiek zasmieje się z niektórych wypowiedzi bohaterów, ale czasami kręci mi się łza w oku np dziś Henio poplakal się i ja też. Wkurza mnie ze ja siedzę w salonie zasiadam z rodziną do ulubionego serialu, mamy pracę, pieniądze i tak naprawdę niczego nie brakuje do szczęścia a tam są ludzie którzy marzą o takich zwykłych rzeczach jak druga połówka. Obecnie naszym problemem jest gdzie pojedziemy na wczasy, bo każdy ma inne zdanie, ale po obejrzeniu serialu moje problemy to mały pikuś
Krysiakrystyna jest offline Zgłoś do moderatora