Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Majówki 2016 - część dziewiąta
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-09-02, 07:55   #1279
konsternacja
Zakorzenienie
 
Avatar konsternacja
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 195
Dot.: Majówki 2016 - część dziewiąta

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Może warto kupić przeciwdeszczowy komplet?
Lena w zeszłym tygodniu jak lało zazywala kapieli w przedszkolnym błocie i jest zdrowa. Zjezdzala z górki do kałuży głębokości 10cm. W domu nie wiedziałam jak ja rozebrać bo błoto aż na podszewce. Szkoda że latem nie weszła do jeziora bo ona nienawidzi wody a jesień 15 stopni kapie się jak świnka w błocie [emoji52]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Odnoszę się do tego że dzieci się rozchoruja na deszczu bo u nas to norma że w takiej pogodzie bawią się na dworzu no ale jednak trzeba mieć w przedszkolu komplet na deszcz i kalosze obowiązkowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My mieliśmy kurtki przeciwdeszczowe, mam nadzieje, że nic nam nie będzie. Jednak część dzieci była ledwo ubrana a dziś już niektóre dzieci były w grubaśnych kurtkach, jak zimowe.

Spodni przeciwdeszczowych nigdy im nie kupowałam bo ja się pozwalam bawić w błocie w normalnych, starych ubraniach. Jak się nie dopiorą to wyrzucam. No ale są wtedy pod moją opieką i nie idziemy się bawić, kiedy leje a po deszczu. Teraz, kiedy możliwe, że będziemy stać w deszczu z powodu kolejki do przedszkola to chyba kupię te spodnie... tylko nie wiem czy oni się sami nich rozbiorą w przedszkolu, przecież nie mogę wejść do środka i ich rozebrać. Chyba kupię im długie płaszcze.

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Ja już kupiłam spodnie przeciwdeszczowe w decathlon

Przeziębienia od wczorajszego stania w kolejkach w deszczu i tak będą się nazywały COVID bo będzie katar a od niego kaszel ..[emoji15][emoji33]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dokładnie... i to jest straszne.
Dziś słyszałam, że co drugie dziecko kaszle i kicha...
konsternacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując