Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak przejść na wegetarianizm?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2020-10-19, 19:31   #25
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Jak przejść na wegetarianizm?

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Co do omeg - to konkretnie Omega3, bo ich jest potencjalnie malo w diecie i warto suplementowac. Omega6 jest w diecie wrecz za duzo, wiec suplemetnacja nimi jest bezsensowna. Najlepszym zrodlem bylby tran, jest dostepny w bezsmakowych/bezzapachowych kapsulkach, dobre zrodlo Omega3 i witaminy D swoja droga.
tak czy siak jestem ciekawa odp Vandyck nt tego suplementu

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Same korzyści, zero minusów. Głównym powodem było u mnie zdrowie (problemy z żołądkiem oraz bóle przy okresie). Dzisiaj nie wiem, co to w ogóle oznacza. Odzwyczaiłam się od smaku mięsa całkowicie, teraz jak widzę to mnie wręcz obrzydza. Kolejny powód to fakt, że nie chciałam już więcej być trumną. Przecież jedzenie mięsa to zjadanie trupów, padliny. Poza tym szkoda mi tych biednych zwierząt. Niestety nie umiem zrezygnować z jajek i źle mi z tym, ale może kiedyś się uda. Mleko piję tylko roślinne. Zwierzęce jest dla cielaka.

Przepraszam


Powodzenia
strasznie agresywne wypowiedzi, niezgodne z rzeczywistoscia, mam za soba kilkanascie lat diety roslinnej, ale czytanie takich rzeczy zdecydowanie zdeinspirowalo mnie to tego watku, dobrze, ze dolaczylas slowo "przepraszam" - bez "ale..." wyglada lepiej. masakra. mialo byc pozytywnie, a wyszlo Ci naprawde meeega negatywnie, nie dziwie sie, ze pozniej ludzie uprzedzaja sie do wegetarian, o weganach nie wspominajac (sama unikam dyskusji z nimi). nie znam ludzi, ktorzy zjadaja padline. zenujace, serio, i smutne, cokolwiek na to odpowiesz to juz nie bedzie mialo znaczenia bo pozamiatalas...
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując