Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-11, 20:31   #1276
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: MIŁOŚNICZKI ZARY cz. XVI

Cytat:
Napisane przez pieprz Pokaż wiadomość
Ona ma w składzie tylko 12% skóry, zapewne rączki i pasek
Oj na tych zdjęciach kiepsko wygląda, taki worek . W sklepie była wypchana po brzegi, stąd pewnie wrażenie, że jest sztywniejsza.

Cytat:
Napisane przez figg Pokaż wiadomość
Mnie Pani powiedziała kilka dni temu jak dzwoniłam, że będzie leżeć aż się po nią pojawię, ale nie jestem pewna na 100% .
Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość


Mi też powiedzieli,że paczka czeka aż zostanie odebrana. Acz, jeszcze nie próbowałam się o tym przekonać.
Dzięki Dziewczyny. W takim razie ja przekonam się o słuszności tychże informacji . Może końcem przyszłego tygodnia uda mi się zawitać do Katowicach. Tyle, że tu nie leży największy problem , muszę się uporać ze sklerozą. Strasznie się dzisiaj zakręciłam .

Zdecydowałam, że zostawiam skórzaną kurtkę z baskinką. Dzisiaj byłam z Mamą w SCC, przymierzałam skórę z zamkami (tę Oli), ale nie wyglądam w niej jakoś szczególnie. Mama stwierdziła, że baskinka prezentuje się o wiele lepiej. Zatem baskinka zostaje , odrywam metki, żebym dylemat nie wrócił.

Chciałam zobaczyć trencz z ćwiekami na kołnierzu, ale niestety go nie było. Kliknęłam online, zobaczymy co to przyjdzie . Wydaje mi się, że może być za długi. Jeśli będzie dobrze leżał, to skrócę.
Ostatnio kupiłam też skórzaną bluzkę z koronkowymi wstawkami.

Aaaa pisałam o balerinkach z Kids. Dostałam je, ale zwróciłam. Kolor mnie rozczarował, tzn. były za bardzo różowe, a mnie potrzebne są bardziej beżowe. Chociaż same w sobie były bardzo ładne i ekstremalnie miękkie.
Spódnica też dotarła, ale szczerze mówiąc jeszcze jej nie mierzyłam. Może jutro uda mi się zrobić jakieś zdjęcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0518261710_1_1_3.jpg (16,9 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0518261710_2_1_3.jpg (16,2 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0518261710_2_2_3.jpg (22,0 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5410224800_1_1_3.jpg (16,2 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5410224800_2_2_3.jpg (19,8 KB, 91 załadowań)
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora