Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chłopak - Jak pozbyć się pryszczy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-19, 09:54   #4
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Chłopak - Jak pozbyć się pryszczy?

Cytat:
Napisane przez adrian334 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem Adrian i mam 16 lat.
Z pryszczami borykam się już od gimnazjum i mam już ich dosyć. Używałem jednego kosmetyku od pryszczy tzn "Czysta skóra 3 w 1" od Garniera, ponieważ używała tego moja siostra i nie ma ani jednego pryszcza. Może i mi to lekko pomagało, ale nie chciało mi się codziennie nakładać tego i spłukiwać. Szukam czegoś takiego jak visaxinum w tabletkach, aby jak najmniej czasu na to poświęcić, a czy visaxinum działa to nie mam pojęcia. Mi się wydaje, że większość pryszczy wyskakuje mi po goleniu, ponieważ gole tylko "wąsik" i tam mam takie małe czerwone kropki, brode gole rzadko, ale gole, gdzie mam najwięcej tych pryszczy. Używam pianki "COOL KICK, pobudzenie i odświeżenie" od NIVEA MEN, i ostatnio również nie używam wody kolońskiej bo myślałem, że to jej przyczyna, ale jednak nie. Wyczytałem gdzieś na internecie, że po goleniu można nałożyć krem bambino, którego dzisiaj spróbuje. Może wy macie jakiś pomysł jak pozbyć się tych pryszczy. Niżej dodam zdj jak to wygląda.
Tradzik się leczy u dermatologa. Może po prostu Twoja siostra ma inny typ skóry, stad nie ma tradziku. Żel garnier jest dosyć silny, a przy leczeniu tradziku polecane są jak najłagodniejsze preparaty do pielegnacji.

Nie wiem czy to ma zwiazek z tradzikiem, ale może spróbój dezynfekować zawsze maszynkę po użyciu i przed? Albo po prostu maszynką drażnisz naskórek, roznosisz bakterie wiec i pryszcze (je mozesz tez rozdrapywać nią), stąd efekt wiekszej ilosci pryszczy.

Tradzik na brodzie często też wskazuje na problemy hormonalne, dlatego dobrze bytłoby isc na konsultację do dermatologa. Bambino nie wyleczy CIę.

Edytowane przez Agnieszka987
Czas edycji: 2013-11-19 o 09:56
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora