Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-09-29, 13:08   #1
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913

Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie


Cytat:
Napisane przez haniavit Pokaż wiadomość
Cava, dziekuje za przepis, sprobuje w kolejny weekend

ja jak robie to z 2 szklanek maki albo jesli ryzowe to z 2 szklanek ryzu i zawsze zjadamy na slodko. W sumie po takim sniadaniu, a juz zwlaszcza po nalesnikach ryzowych, moglabym nic do konca dnia nie jesc. Az zrobilam sie glodna na mysl o nalesniku z maslem orzechowym i bananem

A pomyslec, ze kiedys nie lubilam masla orzechowego czy migdalowego, zawsze dziwilo mnie jak mozna to jesc i to jeszcze z bananem doroslam.
Aż tak Cię sycą naleśniki? Zazdroszczę, mnie średnio, najbardziej lubię na słodko, ale nie mogę twarogu, więc bez niego słabo sycą. Generalnie rzadko je jem, choć oczywiście lubię.


Miałam iść na badanie składu ciała do klubu fitness, ale jakoś nie mogłam zgrać terminów. Byliśmy dzisiaj na targach smaki regionów i tam była opcja takiego badania. Nie wiem na ile to wiarygodne, ale maszyna tej samej marki co w klubie fitness, z resztą chciałam tylko poglądowo.
Wyszły mi następujące wyniki:
- waga 73,8 kg (w domu wychodzi trochę mniej, no ale bez ciuchów, łudzę się, że to to),
- 29,5% tkanki tłuszczowej,
- 4,0 tłuszcz wisceralny,
- 49,3 kg masa mięśniowa,
- 52,4% woda
- 2,6 masa kości
- 1550 kcal ppm,
- wiek metaboliczny 34, a mam 36.

Wiedziałam, że trochę mam za dużo, ale wydawało mi się, że lepsze będą te wyniki. A już wyniki mojego męża to jakiś kosmos tłuszcz 11,7%, mięśnie 65,1 kg do wagi 77,6, a wiek metaboliczny 19 lat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.

Edytowane przez MariaFrancesca
Czas edycji: 2019-09-29 o 14:20
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora