Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-06, 20:52   #4686
All_that_jazz
Zakorzenienie
 
Avatar All_that_jazz
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 330
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
dziewczyny a wiecie, ze w rossmanie jest taka promocja i gdy się zarejestrujemy na ich stronie i zgłosimy do newslettera wpisując tam date urodzin to dostajemy prezent? Sprawdziłam- poszłam z tym specjalnym kodem i dostałam mini piankę do włosów nivei, mini balsam dove, próbkę zapachu i cif do stali, czy cos;d Chociaz w necie pisało, ze ma być cos z pantene, ale zawsze cos;d Poszłam z siostra i ona tez dostała Musiałam napisać, bo wiem, ze lubimy takie prezenty;d
Dzięki za info. Właśnie zamówiłam sobie prezent.Nawet jeśli dostanę Cif do stali to się nie obrażę -przyda mi się do baterii w łazience.No ale zobaczymy co mi dadzą na ten kuponik na Wiślnej.Idę odebrać w poniedziałek
Jeszcze raz dzięki.

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci za zwrócenie mi uwagi na Ziaję Pro, jak będę na targach to sobie zobczę skład i ewentualnie kupię.

Moja Himalaya dzisiaj doszła! Ale testowanie zacznę od jutra, bo dziś kompletnie nie mam do tego głowy i czasu.

Co do za produkty Bingo? Jakieś naturalne/ziołowe?
Z testowaniem produktów Ziaja nie musisz czekać do targów.Ja do Ziaji napisałam przez ich stronę e- mail z prośbą o próbki konkretnych produktów z serii Ziaja Med (bo jestem alergiczką) i bardzo szybko odpisali, napisali mi też na moją wyraźną prośbę gdzie mam najbliższą aptekę, w której mogę kupić tę serię.Chyba wypełniałam formularz.Już nie pamiętam.Jeśli nie to sprawdź e-mail w zakładce "kontakt" i pisz na ten adres.
Polecam zapytać o próbki.Wygląda na to,że są bardzo kontaktowi.Ja byłam bardzo pozytywnie zaskoczona.
All_that_jazz jest offline Zgłoś do moderatora