Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-17, 15:24   #36
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: ciąża mimo tabletek anty?

Dziewczyny a ja teraz napisze cos co wywoła kolejna burzę. Moja mama bedąc ze mna w ciązy miesiączkowała normalnie jeszcze przez 3 miesiące. Gdy nie dostała okresu poszła do lekarza i okazło sie, że to jest czwarty miesiąc.
Jak widać od wszystkiego są odstepstwa, a żeby dokładnie określić czy jest się w ciąży czy nie najlepiej iść do ginekologa.
Ja tabletki brałam przez 6 lat a zostały mi zpaisane (cilest) bo właśnie miałam nadwage, nieregularne miesiączki bardzo bolesne. W przeciagu pół roku od chwili gdy zaczełam brać tabletki schudłąm bez diety 9kg ( u mnie to bylo zejście z rozmiaru 40 do 36).
Potem po 4 latach gdy zaczęłam znów przybierac na wadze i zle sie czuć zmianiłam tabletki na minulet. Ale u mnie akaurat było odwrotnie. Organizm mój sie nie przywyzcaił do hormonów (tak sie nie da!!!) ale własnie zaczęły się one niejako komulować- miłam za duże (nawet jak na niskie stęzenie hormonów w minulecie) stęzenie hormonów w organizmie (tłumacze łopatologicznie) i moje miesiączki w 7 dniowej przerwie trwały 2 dni i zaczynały sie 7 dnia.
Po dwóch latach z tego powodu i z powodu zaniku libido odstawiłam kompletnie.
W czasie brania tabletek często zbierała mi sie limfa w pęcherzykach w piersiach (palcami wyczuwalna ziarnistość).
Lekarka kazła mi oznaczyc poziom prolaktyny i brałam bromergon.
Tez byłam poddawana naciskom ze strony niektórych ginekolożek, zebym zaszła w ciaze (tak, tak), że potem bede miała problemy a to już najwyższy czas dla kobiety (25 lat). Ale jak spojrzeć na:
a) najnowsze osiagniecia medyscyny (prosze bardzo aktorki w Hollywood, Madonna, w jakim wieku mają dzieci?)
b) nawet zajrzeć do ksiazek z historii (już w czasach Piastów, gdy śrenia wieku możnowładców wynosiła 53 lata, kobiety rodizły po 40!!! bez pomocy medycyny zadnej!!!).
Nie dajmy się zwariowac i zmanipulować.
A co do ciazy po tabletkach to jedyne co sie udało udowodnic to to, ze wzrasta ilość ciaz mnogich. Ja osbiście nie mam nic przeciwko urodzeniu bliźniaków.
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując