Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kłykciny kończyste.... prosze o rady.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-18, 14:22   #40
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: kłykciny kończyste.... prosze o rady.

Cytat:
Napisane przez andzia93444 Pokaż wiadomość
Zgadzam się jak najbardziej, że to nie koniec świata męczyłam się z tym problemem jakiś czas, chodziłam po ginekologach, dermatologach- jedni mówili, że trzeba usuwać laserem, inni że wymrozić... ogólnie co lekarz to inne zdanie. wiec zaczęłam szperać po internecie i natknęłam się na info o dr Michajłowskim i jego klinice Clinica Dermatologica w Gdańsku. Poszłam, i nie żałuję. Pełen profesjonalizm, aż się ma wrażenie, że jest się traktowanym priorytetowo. Miałam laserowe usuwanie kłykcin na wargach sromowych ( styczeń) i póki co nie ma po nich śladu. Jedyne czego się obawiam to nawrotu podczas ciąży, bo wtedy kłykciny rozwijają się szybciej więc chyba też większe prawdopodobieństwo, że wtedy mogą się znowu pojawić. Nie chciałabym mieć cesarki bardzo bardzo... a wg większości artykułów np http://klykcinyhpv.pl/klykciny-konczyste-u-kobiet/ przy porodzie naturalnym, gdy kobieta ma kłykciny- może dojść do zakażenia dziecka :/
Ja od dwóch tygodni mam to dziadostwo Idę 11.09 na kriochururgię dermatologiczą to Pani dr specjalizującej się w krioterapi w Medicover. Ginekolog wysłała mnie do dermatologa.
Bolało Cię usuwanie laserowe?
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując