Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-08-20, 19:59   #1652
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: ciąża mimo tabletek anty? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez domnej Pokaż wiadomość
Pomocy !!!
Witam chciałabym poradzić się Was o pomoc. Stosuje tabletki anty od jakiegos roku może trochę dluzej ostatnio kochałam sie z narzyczonym codziennie i on dochodził we mnie lecz przez ten czas akurat zdarzyło mi się , że nie wzięłam 3 tabletek pod rząd gdy się kochalismy stosuje tabletki Teenia 21+7 zawsze biorę o 19. Pomocy !!!! Nie wiem teraz co mam robić bo na wizytę u gin jest za szybko a nie wiem czy stosować tabletki dalej czy przestać bo jak jest dzidzia to nie chce jej zaszkodzić proszę o pomoc !!!
Jak trzeba być nieodpowiedzialnym, żeby nie wziąć aż 3 tabletek?
Na pewno masz ulotkę i nie wiem dlaczego najpierw nie zajrzałaś do niej. Najważniejsze jest to, które dokładnie to były tabletki z blistra Jeśli 3 tydzień-to nie bierz po prostu więcej tabletek i potraktuj to jako wcześniejsze rozpoczęcie przerwy. Po 7 dniach (łącznie) rozpocznij nowe opakowanie. W przypadku 1-2 tygodnia brania nie jest już tak kolorowo. Szanse są, jednak i tak niewielkie. Zrób test z krwi 10 dni od ostatniego stosunku.
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując